Jump to content
  • Kaydol

Knight Onlineyi Kimden öğrendin :D Ben şahsen Ph1l1ppa vs Keroyu izLeyerek :D

bangrogue2
 Share

Önerilen Mesajlar

açtım izledim de fire drake dönemi ve pedal kullanan birisi gözümde 0 yani ph1l1ppa , kunt vs'nin galibi zaten manası bittiği için son vuruşları bile yapamıyor adama :D kısacası efsaneler diye belirtilen kişiler arasında bir çoğunun silinmesi gerek nedeni ise gerçek player olmamaları, firedrake ile sonradan para ile gelenleri hiç saymıyorum bile ( arkadaşlarım arasında da vardı annesi ve babası doktor yani sen hesap et , deli gibi para harcıyorlardı oyuna )

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

açtım izledim de fire drake dönemi ve pedal kullanan birisi gözümde 0 yani ph1l1ppa , kunt vs'nin galibi zaten manası bittiği için son vuruşları bile yapamıyor adama :D kısacası efsaneler diye belirtilen kişiler arasında bir çoğunun silinmesi gerek nedeni ise gerçek player olmamaları, firedrake ile sonradan para ile gelenleri hiç saymıyorum bile ( arkadaşlarım arasında da vardı annesi ve babası doktor yani sen hesap et , deli gibi para harcıyorlardı oyuna )

Ph1L1PP4 o dönemin sağlam asaslarından dı içten moviesi wardı eliyle oynuyor hiç unutmam çubuk gibi elleri wardı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ph1L1PP4 o dönemin sağlam asaslarından dı içten moviesi wardı eliyle oynuyor hiç unutmam çubuk gibi elleri wardı :D

video'da pedal kullanıyor, elle oynayan biri pedal kullanmaz

pedal kullananlar fareyi kullanmaz veya hp pot ilede oynamaz( iki elide skilleri atmak meşgul oluyor ) fareyi kullanmadığı içinde 72 blinding skillini yediğinde ekran karardığında fare ile hedefin olduğu yere tıklayıp atak yapabilir beklemeden,  2-8 , 1-8 yada 7-8 minor bir çok pedal seçeneği vardı videolarda bunları çok rahat anlayabilirsiniz kısacası bu kişiler player değil o zaman para ile gövde gösterisi yapan ego düşkünü kişiler :G

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Ben 1299 döneminde başladım oyuna kafede görmüştüm oynayanları merak ettim keşke hiç merak etmeseydim :D

yanlış hatırlamıyorsam cafede her zaman fifa 2002 yada hf falan oynarken bir gün cafeye geldigimde arkadaşlarımın solucan tarzı yaratık kestigi yeni bir tarz oyun bulduklarını gördüm emin ol ki basta inanilmaz sacma gelmişti oyun ve 43 levele kadar oyunu idrak edip maradondan çıkamadık resist yüzük çıkınca hangisi fazla ise onu takıyorduk ne işe yaradıgını bilmeden.. o dönemden bu dönemee işte

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...