Jump to content
  • Kaydol

Önerilen Mesajlar

@

yine dc başladı hocam problem aynı

senin problemin botla alakalı olamaz buyuk ihtimalle internetle alakalı arada nettin yavaşlıyormu veya sayfa acerken nette gec actıgı yada acamadıgı oluyormu 

Botu 5 arkadaş kullanıyoruz ve en büyük problemlerinden biri atak problemi pri warrior ve asas olarak kullanıyoruz. bir mob kestiğimizde diğerine geçerken bazen 1 2 dakika kadar bekliyor ve öyle geçiyor. 

kutu bekle işaretlidir büyük ihtimalle kutu beyleyi kaldırın sorun hal olur diye dusunuyorum

oyuna girerken hobba bir hatayla karşılaştık diye aktay28 in yazısı cıkıyor ne yapmam gerek ?

aynı sorun bendede vardı ama netle alakalı bişeydi bende wifi driverlerini gucelledim sorun kalmadı ama arada 1 veriyor 1-2 kere akabinde giriyor oyuna sorunsuz wifi yi güncelle netini kontrol etti

ARKADAŞLAR BENİM SORUNUM HİLEYLE OYUNU AÇINCA KARAKTER YÜKLEME EKRANINDA HİÇ BİR HATA VERMEDEN OYUN KAPANIYOR DAHA  ÖNCE YAŞAYAN VARSA YARDIMCI OLURSA SEVİNİRİM DEVİLCRAFTA TEŞEKKÜR EDERİM ELİNDEN GELENİ YAPTIĞI İÇİN SİZİNDE BİLGİLERİNİZİ ALMAK İSTEDİM TEŞEKKÜRLER ŞİMDİDEN :)

ard arda dene girmeyi 1-2 sorun cıkarır ama sonra girer stabil yani oynu sorun bendede oluyor 

tum bu sorunları kendimde yaşadığım ve yöneticileri cok mesgul ettigim için tecburyle yasıyarak yazdım yani herhangi bi amacım yok amacım sadece yardımcı olmak zira yöneticiler cogu zaman mesgul oldukları için sürekli ilgilenemiyorlar

tarihinde _2PaC_ tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cevaplarınızı ve isteklerinizi okuyorum beyler

• Hapisten çıkmak için illegal olarak bir şey yapılamıyor
  • Tek PC için geçerlidir üyelikler
  • Mob başında 1-2dk durması görülmedi diğer arkadaşta cevaplamış kutu bekle'den sorun yaşıyor olabilirsiniz 
  • Char seçme ekranından sonra "Hoppalaa" hatası verebilir yada hatayı görmeden direk oyun kapanabilir arada bir, tekrar tekrar deneyip giriş yapabilirsiniz
  • 5li ok DC verebilir onu düzeltilene kadar kullanmayınız ayrıca R Atak açmayınız okçuda %100 dc yersiniz

Son olarak kaç kişi bot kullanıyor ve kaç dk online görebiliyorum bunun yanında dc sorununun olup olmadığına karar verebilirim fakat yine de inkar edemem bunun yerine halen stabilite çalışmaları devam edecek ve güncellemeler gelecektir 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güncelleme yolda

Seri CS tarihi eser oldu

umarım ücretsiz sc ler ekleni calısan sc ler birde su oto rpr kordinatlarını elle girmeyide aktif edebilirseniz cok iyi olur her slot degişikliğinde tekrar rota cizmemek için 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...