Jump to content
  • Kaydol

SteamKO Item Upgrade

ferhatozdemir
 Share

Önerilen Mesajlar

öncelikle selamun aleyküm bot son güncellemesinden sonra harika oldu yaklaşık 5-6 saat dc vermeden normal bi şekilde çalışıyor. fakat beni ilgilendiren asıl konu item upgrade olayı. Cannot Perform olayına bi çözüm getirebilirmisiniz  ? yada oyunu açıp kapamadan yapabilceğim başka bi yöntem varmı ?  ayrıyetten upgrade kısmında "UTC Item(weapon breaker vb." seçeneği ne işe yarıyor bide botun ekstra 1  kısmında "4800 <--- Paket Yolla"  seçeneği var. Bana bu 2 seçeneğide  anlatırsanız sevinirim. Teşekkür ediyorum herşey için 

EDİT : Eklemek olarak istediğim diğer şey ise    mob arama kısmında her mobu tek tek yazıp aratmak lazım ,  böyle istediğimiz sayıda mob yazıp herhangi birinin HP 0'ın üstüne çıktığında alarm ile uyarılsak daha iyi olmaz mı ? 

tarihinde ferhatozdemir tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

item upgrade limit olayına çözüm getiremeyiz malesef.UTC seçeneği ise upgrade yapılacaki temlerin UTC yaması ile gelen itemlermi değilmi olduğu göstermeniz için.paket gönder seçeneği ise süs gibi bişey diyebilirim.mob arama konusunda ise bişeyler ayarlamaya çalışırız.

tarihinde aktay28 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Aktay28  hocam son bişey daha söylemek istiyorum , SteamKO Upgrade botu getirme şansınız varmı ? hani ;   Satıcıdan Paper al , Satıcıdan Kağıt al , İtem bas , Çık tekrar gir   işlemlerini tekrar edebilecek bir olay ? hani zaten satıcıdan herhangi birşey alabiliyor bot , itemde basabiliyor. sadece oyundan düşünce yada kendi seçtiğimiz seçenek ile çıkıp tekrar hızlı bir şekilde girmesi mümkünmü ?  eğer çıkıp girme olayını halledebilirseniz upgrade bot'ta olabilir demektir , teşekkürler yanıtlarınız için 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Aktay28 Koxpun içerisindeki Tüm inventory yi upgrade et i çalıştıramadım nasıl olacagını tarif edermisiniz.mesela 10 tane dagger aldım +1 ve 100 tane low class scroll aldım sonra koxptaki tüm inventory yi ugrade et e bastım sağ kutuda 1 yazıyor bu kaç kez upgrade edecegimiş fakat 1 kere bile upgrade etmedi.bi yarrdımcı olurmusunuz acaba

tarihinde Kavalye16 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@Aktay28 Koxpun içerisindeki Tüm inventory yi upgrade et i çalıştıramadım nasıl olacagını tarif edermisiniz.mesela 10 tane dagger aldım +1 ve 100 tane low class scroll aldım sonra koxptaki tüm inventory yi ugrade et e bastım sağ kutuda 1 yazıyor bu kaç kez upgrade edecegimiş fakat 1 kere bile upgrade etmedi.bi yarrdımcı olurmusunuz acaba

Sağ en alt slota kağıdı koyacaksınız sonra tıklayacaksınız butona

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...