Jump to content
  • Kaydol

Rpr sorunlu

Muhammet Sinan Akıncı
 Share

Önerilen Mesajlar

videodu rpryi yapıorum town atıor sundiriese gitmiyor yuruyerek baslangıc noktasına kosmaya calısıyor tamamen legal gorunumlu koxp kullanmaya calısıorum ama gereklilikleri yerine getirmiyor pot almak icin ayrı rota cızıyorum devamlvı problem cıkarıyor ya ayrıntılı video cekin yada düzeltin su koxpu

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

videodu rpryi yapıorum town atıor sundiriese gitmiyor yuruyerek baslangıc noktasına kosmaya calısıyor tamamen legal gorunumlu koxp kullanmaya calısıorum ama gereklilikleri yerine getirmiyor pot almak icin ayrı rota cızıyorum devamlvı problem cıkarıyor ya ayrıntılı video cekin yada düzeltin su koxpu

atak başlat dediğimde bi defa mantikora kosuyor duruyor 8 li ok secenegi kullanıyorum durdugu yerden bi daha hareket etmiyor 

10 saat ugrastıktan sonra atak botu calısır hale geliyor fakat bu sefer pot basma sorunu baslıyor botu 15 günlük aldım 1 gündür bu sorunları asamadım ilgili arıyorum cevap istiyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

atak başlat dediğimde bi defa mantikora kosuyor duruyor 8 li ok secenegi kullanıyorum durdugu yerden bi daha hareket etmiyor 

10 saat ugrastıktan sonra atak botu calısır hale geliyor fakat bu sefer pot basma sorunu baslıyor botu 15 günlük aldım 1 gündür bu sorunları asamadım ilgili arıyorum cevap istiyorum

Yapacakların şu 

1. 8li ok'u seçtin
  2. sağ üstteki skill mesafe ayarını 5 yaptın
  3. moba git ve merkeze dön seçeneklerini açtın
  4. slotta ortalama bir yer bulup merkez al butonuna bastın
  5. sonrasında atak başlatabilirsin

4 saattir priest açtım bütün görevlerini yaptım diğer okçu charımla bir kere bile dc yemedim 9lu ok ile manticore görevine kadar bitirdim kısacası

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

https://youtu.be/L_Js4v7jgYw

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benzer bir konuyada yorum yaptım hangisine denk gelirseniz artık, videodakinin aynısını çizdim 2-3 kez denedım. İlk olarak town atıyor sonra slota gidiyor direk, ardından slottan emc gitmeye çalışıyor duvarlardan geçe geçe faceden yazdım Skype hızlı cevap oto cevabını alınca skyptan yazdım hala cevap yok.. İyi çalışmalar

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...