Jump to content
  • Kaydol

soacs ban kaldırma(yardım)

aKiCK
 Share

Önerilen Mesajlar

Hwid ban yediyseniz ve masaüstü pc kullanıyosanız , ekran kartınızı söküp onboard olarak pc nizi açın. Daha sonra tekrar ekran kartınızı takıp giriş yapın. Eğer olmamışsa ramleri söküp takın. Bu da olmuyorsa format atın kesin çözüm. Laptop için format atmaktan başka çözüm yok.

Ayrıca bu konu ile ilgili açılmış başlık var onu da deneyebilirsiniz ;

http://devilcrafty.net/topic/3740-soacs-mac-ip-degistirme-ve-ban-kaldirma/

formatın cözüm oldugunu bilsem atacagım zaten fakat frienzko da yedim. acılan bir baslık var format atılmış sorun çözülmemiş.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Format veya o konudaki bilgiler ile ban açamazsınız boşuna aramanıza gerek yok 

bilgisayarın neresinden id alıyor bu soacs :D yani guid değil , hdd number ,  mac , ekran kartı , cpu id bunlar değişince bile kalkmıyorsa helal olsun adamlara :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bilgisayarın neresinden id alıyor bu soacs :D yani guid değil , hdd number ,  mac , ekran kartı , cpu id bunlar değişince bile kalkmıyorsa helal olsun adamlara :D

hdd rom'undaki bazı bilgilere bakıyor oradan tanıyor

Peki hdd degistirip yeni windows kursam?

hdd değiştirmen yeterli zaten, yeni hdd ile yeni sistem kurmak zorundasın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 9 months later...

arkadaşlar bir myko sunucusunda ban yedim format atmak çözüm olmadı hdd değiştirdim yeniden sistem kurdum yine çözüm olmadı ekran kartı değiştirdim yine sorun çözülmedi şunu hatırlatayım banlı karakterime giriş yapmıyormu yeni account alıp giriş yapmayı deniyorum sizce bu neye göre ban atıyor o parçayıda değiştirelim varmı pc ban kaldırmayı bilen @DEVILCRAFT sizin bildiğiniz birşey varmı yeni hdd yeni sistem yine ban kalmkadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...