Jump to content
  • Kaydol

Steamko ban riskini azaltma

çağdaş
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba beyler. Steamko koxp kullanıyorum. Ban riski nedir. Birde koxp içindeki ayarları ne hale getirirsek ban riskini minimuma indiririz. Günü hangi saatleri koxpa bırakılmalı. ( tecrübeli uzun zamandır kullanan ve banlanmayan arkadaşlar varda cevaplarsa sevinirim)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Skill mesafesini düşür.Örneğin 2 yaparsan sadece mobun dibine girdiğinde vuruyor.Onun dışında ban noticeler başladığında oyunu kapatı seçersen bilgisayar başında değilken tedbir olur.Slota gelenlere dikkat et bilgisayar başındayken, bunun dışında koxpta wolf u yürürken atma olayı iki seçenek halinde sunulursa şöyle ki ; 

1- Yürürken wolf at.

2- Dur wolf at devam et.

gibi olursa 2. seçeneği seçersek çokta güzel olur.Ayrıca yine bota gelmesi gereken rpr ya da item satışına giderken bot kapanması lazım yürürken wolf atmaya falan sebebiyet verebiliyor.Bunun dışında rpr giderken item satması da güzel olurdu.

Önlem olarak son söyleyeceğim şey bilindik slotlardan uzak dur.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Rica ederim.Unuttuğum bir şeyi ekleyeyim.Slota gelenlere karşı dikkatli ol, iyi geçinmeye çalış gerekirse party teklif et party girdiğinde ss al ve bir müddet sonra istersen müsade iste report edeceğim derse partyde iken ss aldım bende seni ederim de :).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba beyler. Steamko koxp kullanıyorum. Ban riski nedir. Birde koxp içindeki ayarları ne hale getirirsek ban riskini minimuma indiririz. Günü hangi saatleri koxpa bırakılmalı. ( tecrübeli uzun zamandır kullanan ve banlanmayan arkadaşlar varda cevaplarsa sevinirim)

Bu botu kullanmasan sadece acık tutsan bıle ban ıhtımalı her zaman vardır ayarlarını cok ıncw yapman lazım dıger arkadasada katılıorm wolfa bı cozum bulmaları lazım wolf varken bıle serı serı volf atmaya calısıor baska arkadasımın cekdı vıdeoyu ızledım kendı vıdeomu ekranımda hıc bısey yok fakat wolf atmaya atak yapmaya hepsını bırden aynı anda yapmaya calısıor ve yapıorda admın gordu an kesın ban yenır yanı kısace

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...