Jump to content
  • Kaydol

Devilcrafty cözsen cözsen sen cözersin

CeidoX
 Share

Önerilen Mesajlar

Hocam merhaba,

Speedybotundan cok memnunum 5 arkadaş kasıyoruz priest kasıyorum 2 sorum olucak sana

1) Priestte kuklalarda 5 kişi saatlerce kafa patlatıp deneme yapmamıza rağmen  normal elle skill vuruyormuş Hızı + R kaçırmamayı bulamadık botun sahibi olarak ne yapmalıyız hızları charın elinde +7 iron impact var yani attack speed: slow

2) 2.ci sorunum ise daha öncede sordum bazen 5 dk da bazen 1 saatte bazen 15 dk da Mercekli amca yakalıyor. Önerdiğin çözümler : CCleaner ile temizlik yap. Gereksiz uygulamaları kapat. Gereksiz Sitelerde gezme. En kötü format at dediniz bu dediklerinizin hepsini yaptım fakat hala ara sıra bu sorunu yaşıyorum. Sabah işe giderken charı bırakıyorum GM ban atmasa bile geldiğimde mercekliye yakalanmış oluyor buda akşama kadar boşa vakit kaybı demek sistemim windows 7 64 bit böyle bir yazılımı bizlere sunduğun için cok teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

2. sorunun çözümü şu şekilde ; eğer alt + tab yapıyorsanız yapmayın, öncelikle koxpu simge durumuna küçültün ardından oyunu ve sonra istediğiniz gibi bilgisayarda takılın ve unutmadan oyunu 1024 x 768 window mode yapmayı unutmayın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...