Jump to content
  • Kaydol

Xskip koxp bir sorunu hakkında

Erhan666
 Share

Önerilen Mesajlar

7.0.6 sürümünde böyle bir hata yoktu. Yeni sürüme geçtiğimizden beri şöyle bir sorun var; Oyunda diyelim 4tane karakterim var [multi ile giriş yapıldı] bu karakterler Dc yiyor düşüyor illaki. Sorunda şurda başlıyor, oyundan ne kadar çok düşersen yada girip çıkarsan koxpda sorun oluyor ve tekrar girerken oyun aniden kapanıyor koxpda buna dahil . Veya kapanmıyor oyuna giriyor ama koxpda karakter ismi yazmıyor başlat dediğimiz anda da tekrar oyun ve koxp kapanıyor. Çözümü de oyundan bütün karakterleri çikartım tekrar girmek.  Şu sorunu çözerseniz sevinirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benzer sıkıntılar bendede var multi var ama tek çar kasıyoruz. 2. hesap girince ya kapat yada dc oluyor ve belli bir düzende yok neye göre oldugunu bilsek en azından ona göre bişeyler yaparız nerdeyse hiç bir özelliği açmıyorum koxpdan atarsa diye

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 3 weeks later...
17:26 14-3-2016 -> Sunucu bağlantısı beklenmedik şekilde bilgisayarınız tarafından kapatılmış.
sıte admınler bu hata yuzunden pc ye format atmak zorunda kaldım sonrasında duzeldı ve bugun yenıden aynı hatayı yapmaya basladı bu konu hakkından bana yardımcı olabılırmısınız acaba
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...