Jump to content
  • Kaydol

Sürekli DC

n0br4n
 Share

Önerilen Mesajlar

Ben neden acaba 4 saattir oyundayım ? Lütfen @DEVILCRAFT ' ın önerdiği ayarlar ile kullanın.Ben aynı ayarları yaptım ve 8li ok kullanıyorum.

Kullandığın ayarları atar mısın ? Settings.ini dosyasını.

Char tedarikten dönerken bile dc yiyor , 3lü5li ile alakası yok durumun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu nasıl bi koxptur ya , ben paramın iadesini talep ediyorum. Atak desen yavaş . 3/5 comboyu ben elle koxptan daha seri yapıyorum. Sadece atak yaparken değil yürürken dururken bile dc yiyor. Çalışmayan koxp'a para yatırdık. Bu sitenin koxp'u diye güvendim aldım ama keşke almasaymışım. 1 saat önce aldım , çıldırtmaya yetti. Teşekkürler...

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bu nasıl bi koxptur ya , ben paramın iadesini talep ediyorum. Atak desen yavaş . 3/5 comboyu ben elle koxptan daha seri yapıyorum. Sadece atak yaparken değil yürürken dururken bile dc yiyor. Çalışmayan koxp'a para yatırdık. Bu sitenin koxp'u diye güvendim aldım ama keşke almasaymışım. 1 saat önce aldım , çıldırtmaya yetti. Teşekkürler...

aynı şekilde bende çıldırdım speedy bot en iyisi diyorlardı exp botun gözünü seveyim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• Okçu ile 3-5-8li ok atarken DC yiyen arkadaşlar tamamen ayarları yanlış yaptığı için, olması gereken ayarlar şunlardır ;
  • Moba Git seçili olarak
  • Merkeze Dön ( isteğe bağlı )
  • Skill Mesafesi : 5 olacak ( sağ üstte bu ayar )
  • Üzerinde arrow olduğuna emin olsunlar  :)
  •  
  • post-1-0-16415800-1454499719.png

;@DEVILCRAFT ' ın önerdiği ve kullanmakta olduğum ayarlar budur.Ama ben 8li oku seçtim ve dc yemiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cidden atak sistemine laf edecek kadar sıkıntı yaşıyorsanız bir şey demiyorum, ben hariç yorum atanları görüyorsun yani kıyaslayabilirsin istediğini yazabilirsin ama b*kunu çıkarmayın

3 lü ve 5 liyi seçtiğim zaman sadece birini vuruyor 8li vurmuyruz reis help me

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3 lü ve 5 liyi seçtiğim zaman sadece birini vuruyor 8li vurmuyruz reis help me

3lü ve 5liyi seçmeyeceksin zaten skill listesini aşağı indir ve 8li oku seç.Özel mesaj yoluyla da bunu sordun ve belirttim.Ayrıca skill mesafesini maksimum 5 yap.

tarihinde kokarca3595 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Cidden atak sistemine laf edecek kadar sıkıntı yaşıyorsanız bir şey demiyorum, ben hariç yorum atanları görüyorsun yani kıyaslayabilirsin istediğini yazabilirsin ama b*kunu çıkarmayın

Burada ve diğer forumda birçok kişi aynı sorundan şikayetçi buda demektirki koxpta bir problem var bu sorunu çözmek yerine kabullenmemeyi tercih ediyorsunuz. Boşu boşuna çalışmayan koxpa para verdim :(

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Benim Bot'la ilgili tek problemim  Alt+TAB yaptığımda gözlüklünün yakalaması ve bunun çözümününde Pencere modunda bırakmak olduğunu biliyorum ama şuan o seviyede değilim sürekli çitin kastığımdan dolayı aktif olmam gerekiyo. bende Alt+TAB yapmıyorum abi. Hee +55 olup 9lu kullanmış adamım ce hiç bi şekilde DC problemi yaşamadım Gözlüklünün yakalaması haricinde..

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geri iade için konu açmıştım fakat silinmiş , diğer forumada açtım size ulaşamıyorum bir tülü. Yardımcı olabilir misiniz bu konuda ?

https://www.facebook.com/ExpBot/posts/776725592459193 

çok övdüğün expbot'un sayfasını arkana yaslanarak güzelce oku ( bunu atmazdım ama çok ve boş konuşuyorsun ) - satın alındıktan 24 saat içerisinde geri ödeme yapıyoruz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...