Jump to content
  • Kaydol

İtemleri satmadan çöpe atıyor

ibrhmzkn01
 Share

Önerilen Mesajlar

Lufersonda half-troll warrior slotunda toplanan itemleri satmadan çöpe atıyor, eslant slotlarında hazır rota kullanıyorum herhangi bir sorun olmuyor half-troll warrior slotunda rotayı kendim çizdiğim için oluyor olabilir, yardımcı olabiliecek bir babayiğit varmı acaba :) ?

NOT: Sadece sundress rotası kullanıyorum, potcu ve bankaya ihtiyaç olmadığı için kullanmıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Itemleri yakmıyor yanlışın var , sattığında parası görünmez gidip slottan 1 tane coin düşürürsen ordan coin toplayınca parası görünür sağ altta kutudan 500k topladın diye çıkar mesela satılan itemler + kutudan çıkan miktarı yazar ilk kutunda.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam bende ise item satmıyor sıtenın verdıgı rotayı kullanıyorum acaba farklı bır sey mı var bende cop ıtem kasıyorum . İtem listesi falan olusturuyormuyuz . Konuyla alakasız ama cevap verırsenız sevınırım

RPR bölümünde item satma açık olmalı ve ayarları kendine göre düzenlemen gerek yoksa satış yapmaz aktif değilse

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

RPR bölümünde item satma açık olmalı ve ayarları kendine göre düzenlemen gerek yoksa satış yapmaz aktif değilse

Item satma acık . Benım bankaya atak ıtemlerım yok  . Yanı ıstemedıgım ıcın ustumde olan ıtemlerı  ornegın ok wolf  hp potu ve mp potu bunları korunacaklar lıstesıne yazdım. Yandakı genıs lısteye de  bana cıkan ıtemlerın ısımlerını topladım ve yazdım bunula yaklasık 2 saat kadar ugrastım  ve ısımlerde en ufak bır harf hatası yok . Yıne olmadı ve bu seferde ıtemlerın  .. (+3 ) veya ...(+4) ıle ılgılı artık kacsa yanlarına onu da yazdım yıne yapmadı rota sızın rotanız sıkıntı yok . Yanı bakın hersey cok guzel pot alıyo bankaya atıyo ne kadar satmasını ıstesemde  rpr yapıyo slota donuyo hersey cok guzel fakat ustumdekılerı satmıyor arkadas cıldırcam ya . 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Item satma acık . Benım bankaya atak ıtemlerım yok  . Yanı ıstemedıgım ıcın ustumde olan ıtemlerı  ornegın ok wolf  hp potu ve mp potu bunları korunacaklar lıstesıne yazdım. Yandakı genıs lısteye de  bana cıkan ıtemlerın ısımlerını topladım ve yazdım bunula yaklasık 2 saat kadar ugrastım  ve ısımlerde en ufak bır harf hatası yok . Yıne olmadı ve bu seferde ıtemlerın  .. (+3 ) veya ...(+4) ıle ılgılı artık kacsa yanlarına onu da yazdım yıne yapmadı rota sızın rotanız sıkıntı yok . Yanı bakın hersey cok guzel pot alıyo bankaya atıyo ne kadar satmasını ıstesemde  rpr yapıyo slota donuyo hersey cok guzel fakat ustumdekılerı satmıyor arkadas cıldırcam ya . 

Sadece ismini yazıyorsun (+1) gibi parantezi yazmıyorsun, Iron Bow (+1) ise Iron Bow yazman yeterli
7. slottan sonrasını sat açık olsun, satılmasını istemediklerini koy oraya , dışarıda kalanları da korunacaklar listesine alıp dene

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...