Jump to content
  • Kaydol

Kapat ve dc sorunu

kikiemre61
 Share

Önerilen Mesajlar

Windows 10 64 bit işletim sistemim kapat ve dc yememek için dep ayarlarından hem botun hemde knight online.exe yi seçip dep ayarlarına alıyorduk ,fakat bu ayar bir süre sonra bozuluyor kapat yiyorum yada direk oyun kapanıyor belli bir süre sonra dep ayarında hiç birşey olmuyor kaldırmış kendi kendine buna xskipmi neden oluyor botmu yoksa sistemmi bilmiyorum çözüm lütfen aktay.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dedinizle alakası yok arkadasın sistemi windows 7 ondada sorun aynı devamlı dc kapat herşeyi denedimiz halde 2 çarla  en fazla kalabildiğimiz süre 1 saat kesin dc yiyor bunu çözün artık lütfen gına geldi bu sorun varken de kimsenin almasını tavsiye etmiyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dedinizle alakası yok arkadasın sistemi windows 7 ondada sorun aynı devamlı dc kapat herşeyi denedimiz halde 2 çarla  en fazla kalabildiğimiz süre 1 saat kesin dc yiyor bunu çözün artık lütfen gına geldi bu sorun varken de kimsenin almasını tavsiye etmiyorum.

Sen sorunlarını yaz benim işime yada ekmeğime laf edecek kadar yazı yazma, eski korumaları aktifse multi giren karakterlerin çoğu dc yer ve 1-3 char arası online kalabilir kısacası sunucu koruması

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

win10 açılırken oyuna girerken id pw yazdıktan sonra oyun kendini durduruyor. Bütün xp sp3 win 7 ayarlarını yaptım ama düzeltemedim bir çözüm yolu önerin lütfen skype adresinize de yazdım face dende yazdım konuda açtım ama 1 cevap yok. Olmuyorsa olmuyor boşa gitti 20 tl diyin uğraşmayım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Sen sorunlarını yaz benim işime yada ekmeğime laf edecek kadar yazı yazma, eski korumaları aktifse multi giren karakterlerin çoğu dc yer ve 1-3 char arası online kalabilir kısacası sunucu koruması

Sorunları yazdım fakat 1-3 çardan kastın tam olarak anlamadım en fazla 3 den bahsediyorsan biz zaten 2 şer çar sokuyoruz sadece benimki windows 10 onunki windows 7 olabilcek herşeyi denedik , dediniz gibi olabilir fakat bunun çözümü yokmu yada siz bir güncelleme getirmicekmisiniz.

ekmeğinize baltalama gibi bir niyetim yok bot iyi güzel fakat bu haldeyken bot özellikle darkko da düşüncelerimi söledim çünkü sürekli dc yada kapat imkansız durman ben 2 3 saat den fazla online olan varsa 2 çarla vallahi helal olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...