Jump to content
  • Kaydol

ROTA Ayarı

nocomment
 Share

Önerilen Mesajlar

Yeni sürümde bu tarz değil. Kendi otomatik ekliyor koordinatı. Fakat bir sıkıntı var botta, Slottan town çekiyor, pot alması lazım ken tekrar yürüyerek slota dönmeye çalışıyor (ışınlanma kodu tanımlı olduğu halde) Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ? @DEVILCRAFT Bunun hakkında konu açtım fakat henüz geri dönülmedi :S 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yeni sürümde bu tarz değil. Kendi otomatik ekliyor koordinatı. Fakat bir sıkıntı var botta, Slottan town çekiyor, pot alması lazım ken tekrar yürüyerek slota dönmeye çalışıyor (ışınlanma kodu tanımlı olduğu halde) Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ? @DEVILCRAFT Bunun hakkında konu açtım fakat henüz geri dönülmedi :S 

Koordinat listesinde "Town" yazısından sonraki koordinat, slot koordinatı olmuştur çift tıklayarak silebilirsin düzelir

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Koordinat listesinde "Town" yazısından sonraki koordinat, slot koordinatı olmuştur çift tıklayarak silebilirsin düzelir

Kesinlikle tedarikte bir problem olduğu kanaatindeyim.Tedarik yapmadan acayip acayip hareketler yapıyor.Towna dönmeye çalışıyor slota dönmeye çalışıyor.Hazır kordinat kullanıyorum ve town altındaki yanlıs slot kordinatınıda düzelttim. Ama çözüm yok hala bir türlü çözemedim. Human eslantta kasmaya calısıyorum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...