Jump to content
  • Kaydol

Online iken soyuldum... İkinci kez...

drotren drotren
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle merhaba, ilk olarak belirtmem gerekir ki direkt olarak kimseyi suçlamıyorum, sadece bir konuda fikir alışverişinde bulunmam gerekiyor. 

Bundan yaklaşık 1 ay önce iki farklı koxp satın aldım, bir tanesi Speedy Bot, diğeri ise EXPbot. 

İlk kez soyulduğumda steam hesabına hiç bir giriş yapmadan, mail doğrulaması, telefon doğrulaması gibi kodlara gerek duymadan, Steam KO hesabıma giriş yapıp, üzerindeki parayı direkt olarak aktarmışlar, mail adresini, kullanıcı adını değiştirmişler.

İkinci kez ise bugün soyuldum, yine oyundayken Disconnect oldum, steam alttan "şifreniz değiştirildi, tekrar giriş yapın" tarzında bir uyarı verdi, şifreyi girip, oyuna login olana kadar yine üzerimdeki parayı trade yoluyla aldılar. Yine hiçbir şekilde steam hesabına girmeden, steamguard'ı aktive etmeden yapıldı.

burada şu ortaya çıkıyor, kullandığım programlardan bir tanesi, steam'in KO'ya giriş yaparken kullandığı özel ID ve password'ü çalıyor muhtemelen. Hani karakteriniz askıda kaldığında görmüşsünüzdür, ID ve password kısmında 2348723182 gibi bir ID yazar. 

Şimdi buna benzer sorunla karşılaşan başka birisi var mı? Aydınlatırsanız sevinirim. Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Speedy bottan soyulmazsın.Yani adamlar işini iyi yapıyor zaten gelirleri de iyi senin çarındaki 100-200 m ye mi kalacak.
Ayrıca Login olurken o ID pass bilinse bile senin steam hesabına girmeden o çara giremezler. 

Kullandığın bilgisayar yüksek ihtimal keylogger ve ya virüslüdür. başka koxp indirdiysen sahte bir siteden ( facebooka para verip sponsor yaptıran bir site ) o yüzden soyulmuş olabilirsin.

Knight online da ,  cs go gibi itemleri envanterde olmadığı için hesabını aldıkları anda giriş yapıp alabilirler paranı. 7 gün takas cezası gibi şeyler yok. 

Pc format at en iyisi ve ya sağlam tarama yap ve başka sitelerden ücretsiz koxp indirme.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Geçmiş olsun.Bilgisayarınızda büyük ihtimalle trojen, keylogger gibi virüsler var.Lütfen bilgisayarını temizle veya format at.SpeedyBot' un yapacağını hiç sanmıyorum.Başka bir siteden veya programdan bulaşmış olabilir.Bu konularda dikkatli olun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şüphe duyman doğal fakat kısa bir açıklama ile durumu SpeedyBot adına izah edeyim, böyle konular da oldukça şeffafız belki senin bilgin olmayabilir fakat dosya olduğu gibi uzun zamandır güncellemeleri ile duruyor bunu bilir kişilere kontrol ettirebilirsin ve türlü yoruma da açığız ( direkt kanıtsız hedef alınmamak üzere )
Kendim ve aktay adına konuşmak gerekirse, ko oynayan birileri değiliz ki zaten bütün gün müşteriler + sorunlar + güncellemeler ile uğraşırken zamansız takılıyorum bu gibi etkinliklere, zaten aktay bir kaç günlüğüne burada değil sadece sizle uğraşıyorum diyebilirim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şüphe duyman doğal fakat kısa bir açıklama ile durumu SpeedyBot adına izah edeyim, böyle konular da oldukça şeffafız belki senin bilgin olmayabilir fakat dosya olduğu gibi uzun zamandır güncellemeleri ile duruyor bunu bilir kişilere kontrol ettirebilirsin ve türlü yoruma da açığız ( direkt kanıtsız hedef alınmamak üzere )
Kendim ve aktay adına konuşmak gerekirse, ko oynayan birileri değiliz ki zaten bütün gün müşteriler + sorunlar + güncellemeler ile uğraşırken zamansız takılıyorum bu gibi etkinliklere, zaten aktay bir kaç günlüğüne burada değil sadece sizle uğraşıyorum diyebilirim

Anladım üstad, zaten dediğim gibi bilgi alış verişinde bulunmak adına yazmıştım bunu. Belki buna benzer bir durum yaşayan vardır diye. İzahat için teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...