Jump to content
  • Kaydol

kutu toplama

lochnesstr
 Share

Önerilen Mesajlar

adamın biri gelmiş slotuma seri seri çakıyor 60 skilini biz moba gidiyoruz 2 saat adam kutuda topluyor uzaktaki kutuları ne perisi var ne pet var hangi koxp topluyor uzaktan ?

aynen dostum tamda foruma bu soruyu sorucaktım denk geldin adamlar hem hızlı 5 li atıp hem uzaktan atıp hemde uzaktan kutu topluyor bunu birisi açıklasa ne güzel olur 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aynen dostum tamda foruma bu soruyu sorucaktım denk geldin adamlar hem hızlı 5 li atıp hem uzaktan atıp hemde uzaktan kutu topluyor bunu birisi açıklasa ne güzel olur 

abi biz moba git işareliyoruz adam uzaktan alıyor kutuları char yürüyene kdr o sıkıyor zaten.kutu aldığınıda biliyorum kafasında noah patlıyor yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

peti nasıl bugda bırakabiliyor anlamıs değilim bi arada kiralık itemi bırakabiliyoduk

Uzaktaki kutuları toplayabilmek için pet bug yapman gerekiyor. Oda şöyle yapılır ; Pete pustan aldığın oto kutu scsini bastıktan sonra peti çıkar. Sonra gateden geç maradondan lufere(emc) veya luferden(emc) maradona olcak şekilde.
Koxp bundan sonra uzak kutularıda toplayacaktır. (seçeneklerden Hepsi(Koxp) işaretlemen gerek peri olmaz.)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...