Jump to content
  • Kaydol

2 saattir çalışan rota şuan çalışmıyor

yarımbeyin
 Share

Önerilen Mesajlar

öyle kadeşim rota yı kaydettim. rotada şöyle üst kata ışınlanıyorum ışınlndığım halde alt katın koordintını 1 2 kere girmiş aynı şeyi 5 6 yerde yapmış. neyse düzelttim onları satır sayılarını düzelttim tekrar yükledim düzgün halini ama yine saçmaladı. destek almamız lazım.....       @aktay28   usta destek lazım bize

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Town atması gerekirken town atmıyorsa HP düşüktür veya Lag girdiği için algılamamış olabilir ( ışınlanma içinde aynı şekil ) ping yani lag varsa gateye yaklaşıp ışınlanma paketini attığında bu sırada oyun sizi geri atıyorsa bu da sıkıntı yaratır çünkü ışınlandığını sanar fakat ışınlanmaz gateden uzak gözüktüğünüz için

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ışınlanma stununa yürüyüp ışınlanması gerekirken ters tarafa doğru dümdüz yürüyüp duvarın içine giriyor rotayı uygulmadan gidiyo yani duvarın içine girince de otomatik town atıyor town atınca herşey çorba oluyor zaten bi ilgilenilmesi lazım ustam delos ışınlanma şeysiyle. yani herzaman hata vermiyor ama kafayı yiyor bazen 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ışınlanma stununa yürüyüp ışınlanması gerekirken ters tarafa doğru dümdüz yürüyüp duvarın içine giriyor rotayı uygulmadan gidiyo yani duvarın içine girince de otomatik town atıyor town atınca herşey çorba oluyor zaten bi ilgilenilmesi lazım ustam delos ışınlanma şeysiyle. yani herzaman hata vermiyor ama kafayı yiyor bazen 

Olayı şöyle anlatayım, lag varsa sende ve koxp yürüyerek gate'ye vardığında ve ışınlanmaya çalıştığında ( koxp bunu başarılı bir şekil de görür çünkü koordinata vardı fakat ( oyun tarafından sen halen ilk olduğun yerdesin ) o yüzden ışınlanma gerçekleşmiyor ve sonraki koordinata doğru yürüyor bu da duvardan geçmesine sebep oluyor kısacası arada bir kafayı yemesinin sebebi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...