Jump to content
  • Kaydol

Destek Yetersiz

j3blion89
 Share

Önerilen Mesajlar

3 Gün önce açtığım konuya cevap hala gelmedi, veya sorunu çözebilecek bir link... Özellikle takip ediyorum, başka konulara cevaplar veriliyor geyikler yapılıyor fakat alınan hatalara aynı cevaplar veriliyor sürekli, çözüm süreci işlemiyor anlayacağınız.

Botu sattım gitti ile iş bitmez. Rota ihtiyacı olanlar yazsın demişsin, yazdık bekledik. O arada kendi Rotamızı yapalım dedik hata ile karşılaştık, hatayı yazdık ama cevaplayan kimse yok. Nerede bu destek ? 15 günün 5 günü boşa gitti... Verilen para benim için çöp oldu!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Irkınız nedir rotayı bizzat çizeceğim.Yine hata veriyor derseniz sizin bot ayarlarınızda sorun vardır.Sorununuzu tam olarak belirtirseniz, emin olun tam olarak bir çözüm alırsınız.Kullananlar arasında herhangi bir ayrımcılık söz konusu değildir.Her konuya cevap verilmektedir.Diğer kullanan arkadaşlarda böyle bir sorun yokken sizde mevcut ise bu sizin bot ayarlarınızdan ya da rotayı eksik ve ya yanlış çizmenizden kaynaklanır.

@DEVILCRAFT 

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Irkım: Karus

Bot ayarlarını videoya göre yaptım. Tek sıkıntı yaşadığım olay. Bot slottan town çektiği zaman pot,rpr, banka vs yapcağı yerde tekrar yürüyerek slota dönmeye çalışıyor.

Kaç kere cevaplayacağım bilmiyorum, rota listesinde "Town" yazıyor hemen altındaki koordinatı kontrol et, slot koordinatı olabiliyor çift tıklayarak sil. Herkes aynı konudan 5 tane açınca hepsine cevap veremiyorum o yüzden her şey tek başlık altında olan konuya etiket atarak yazın.

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Irkım: Karus

Bot ayarlarını videoya göre yaptım. Tek sıkıntı yaşadığım olay. Bot slottan town çektiği zaman pot,rpr, banka vs yapcağı yerde tekrar yürüyerek slota dönmeye çalışıyor.

Gerekli cevap verilmiş eğer tekrar olmazsa size Karus Hornet slotundan hangisini istiyorsanız ona göre rota çizeceğim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kaç kere cevaplayacağım bilmiyorum, rota listesinde "Town" yazıyor hemen altındaki koordinatı kontrol et, slot koordinatı olabiliyor çift tıklayarak sil. Herkes aynı konudan 5 tane açınca hepsine cevap veremiyorum o yüzden her şey tek başlık altında olan konuya etiket atarak yazın.

Tamam sen cevaplamış sındır veya yazılmıştır bir konunun içine. Fakat arama yaptığım da çıkmıyor. Bu tarz sorunların cevaplarını tek bir konu içinde cevaplarda değilde konunun en başında ki yazıya yazılırsa daha yararlı olur.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Gerekli cevap verilmiş eğer tekrar olmazsa size Karus Hornet slotundan hangisini istiyorsanız ona göre rota çizeceğim.

Eslant Gate tarafından gidildiğinde ki ikinci slot olursa sevinirim. Başkalarına gebe kalmayı sevmem, o yüzden yaşadığım bu sorunun çözümünü de paylaşırsanız benimle güzel olur.

Teşekkürler.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Eslant Gate tarafından gidildiğinde ki ikinci slot olursa sevinirim. Başkalarına gebe kalmayı sevmem, o yüzden yaşadığım bu sorunun çözümünü de paylaşırsanız benimle güzel olur.

Teşekkürler.

Söylenilen çözümü denediniz mi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT , @REPUBLIC 

Sizi burada bulmuşken bu konu hakkında birşeyler yapılacakmı bunuda bildirirmisiniz kaç günü geçti bilmiyorum konu açalı ama bir geri dönüş yok.Sonuçta destek istiyoruz fazlasını değil.
tarihinde buraqk tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Burada koxp kullanan bir sürü kişisiniz birbirinize destek olun, her şeyi bana yüklemeyin benim de işim başımdan aşkın az tuz tahmin edebiliyorsunuzdur, sağ alttaki "Chat"i açıp en sağdaki konuşma baloncuğu işaretine tıklayın chat odası kurun hatta canlı olarak 

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...