Jump to content
  • Kaydol

KnightOnline.exe kaybolması

Sukunkra_21
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhabalar w7 kullanıyordum gayet stabill şekilde çalışıyordu sorun yok. windows10 kurdum ve pc ye sadece oyunu ve speedy yükledim speedye dozya dizininden knightonline yi gösteriyorum başlat dediğim gibi

Acces violation at adress 00408459 in module 'Launcher.exe' Road of adress 9BDC9AC hatası veriyor silip tekrar yükledim yine aynı hatayı veriyor elle oyuna girmeye çalıştığımda ise knightonline.exe windows tarafından bulunamıyor hatası veriyor çözümü nedir nerde yanlış yaptım  ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@DEVILCRAFT  Gerekli bildirimi yaptım.Aldığım cevap ; 

Launcher.exe 3.920kb gözüküyor, resimde.3.632kb olması gerek.Kısacası virüs bulaşmıştır.

Bilgisayarınızı temizleyin ve Bot dosyasını lütfen yeniden indirin.

Aynı hata bu konuda  mevcut. Lütfen forumu inceleyip öyle konu açınız.

http://devilcrafty.net/topic/5484-soyle-bir-hata-aliyorum-ama-musait-olan-adminler-bakabilir-mi/

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Uygulama ismi veremem.Tamamen size kalmış, güvenilir antivirüsleri kullanın.

Tavsiyeniz üzerine bilgisayarı temizleme kararı aldım nod32 yükleyip 2 farklı bilgisayar taraması gerçekleştirdim 1 incisi strandart diğeri detaylı tarama sizede sonuçları göstere bilirim en ufak bir tehdit bile algılanmadı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Tavsiyeniz üzerine bilgisayarı temizleme kararı aldım nod32 yükleyip 2 farklı bilgisayar taraması gerçekleştirdim 1 incisi strandart diğeri detaylı tarama sizede sonuçları göstere bilirim en ufak bir tehdit bile algılanmadı

Ticket olarak Teamviewer id pass bırak bakarım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...