Jump to content
  • Kaydol

Aynı modem üzerinden 2 oyun.

salvie
 Share

101 oy

1. 1. Aynı modemde 2pc tek koxp hesabı açılsın mı? (Eskiden olduğu gibi)

• Evet.
      94
    • Hayır.
      7

Önerilen Mesajlar

Merhaba;

Bir süre önce aynı modem üzerinden tek hesapla 2 pc'den oyun açabiliyorduk. Bildiğim kadarıyla xskip ve 19xx koxp'ta hala aktif durumda. Steam koxpta da multi yok bu yüzden aktif olması mantıklı olur bence. Bana katılan bir çok kişi vardır illaki. Konu hakkında bişiler yapsanız süper olur.

Benim gibi düşünen ve düşünmeyen arkadaşlar varsa ankete katılsın lütfen.

İyi forumlar.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 2 farklı hesap(key) aldım, multi gelene kadar kullanayım diye. Multi bitmeden gelirse tekini iade alabilir miyim?

Aynı modemden girmek de mantıklı bir çözüm arkadaşın dediği gibi, en azından multi gelene kadar.

Teşekkür ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ben 2 farklı hesap(key) aldım, multi gelene kadar kullanayım diye. Multi bitmeden gelirse tekini iade alabilir miyim?

Aynı modemden girmek de mantıklı bir çözüm arkadaşın dediği gibi, en azından multi gelene kadar.

Teşekkür ederim.

Daha zamanı var multinin sen kullanmaya devam et, çakallar yüzünden böyle bir koruma var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşın bahsetmek istediği sanırım multi client desteği değil, yani 1 koxp hesabı, 1 modem, 2 char.

Yani ben koxp hesabı aldım, aynı anda hem benim hem de kardeşimin bilgisayarında tek koxp hesabıyla kasabilme olayı.

Dipnot: Böyle birşey olursa gerçekten çok mutlu oluruz :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...

Teşekkür ederim.

Sen aldiğin 2. keyin peşine düşmüşsün :D bende 2 key ve 2 pre var ben yanayim ozaman

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 months later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...