Jump to content
  • Kaydol

Oyunda kalma süresi DC hakkında

gaoos
 Share

Önerilen Mesajlar

Herkes DC yiyorum oyundan atıyor falan diyor fakat benim bilgisayarımda bot sorunsuzca çalışıyor.

elbet merak edenler olucak işletim sistemi bilgisi vb aşağıda;

Win 7 ultimate işletim sistemi antivuris Eset smart security 9 , Bağlantı tipi Adsl Öğrenci evi (5 kişi toplam mobil pc bağlantı sayısı 9)

Oyunda kalma sürem ortalama 600 dakika.

ve buaralar çok iyi gidiyor +1100 dakika olucak neredeyse 20 saattir hiç dc olmadan oyundayım.

DC ailesi olarak teşekkür ederim buda kanıtı ;

rMRaOB.png

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkür ederim ^^ sunucudan kaç dk online olduğunuzu görebiliyorum +3200dk online kalan bile gördüm, bunu siz tarafından resimli olarak görmek hoşuma gidiyor yine de dc yiyen arkadaşlar olabilir herkeste farklı bir sorun olabiliyor kimisinin pcsi viruslu yada uzun süredir güncel değil, kimisi xp kullanıyor :G (kullanabilenler oluyor arada) velhasıl diyeceğim, yok saymıyorum onları her zaman stabil kalması için uğraşıyoruz

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim eslantta dc yediğim slotlar bellidir. O koxpla alakalı değil. Aioconlo satiros 9 lu okda zaten dc verir. Elle Kassanda bu böyle. Her gün ortalama 400-500dakika htc de çöp kasıyorum günde 2gb net para kasıyorum. En ufak şeyde Hatayı koxpta aramayın başka araştırmalarda yapın.

DC AİLESİ ❤️

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...