Jump to content
  • Kaydol

Vayne
 Share

Önerilen Mesajlar

Hocam 300-400dakika online olduğumda oluyo ki ilk 2. veya 5. dk'da DC olmazsam bidaha olmuyorum. Gözlüklü yakalamıyo olağan dışı hiçbişey yok 8li veya 9lu ok'da yada Bot ayarlarında da bi değişiklik yok. arada bir 2. veya 5.dk'da DC alıyorum atak başlatmam veya başlatmamam bişey değiştirmiyo, ve 1 kere ilk girişte bu DC ile karşılaşınca 6-7 defa tekrarlıyo bu 2.veya 5.dakikadaki DC olayı. Sonra kendiliğinden düzeliyo. Yani Stabil olarak kullanamıyorum mesela bota bırakıp yatıcam veya işe gidicem  abi giriyorum oyuna 2dk sonra dc , tekrar giriyorum yine aynı yine aynı 6-7 defa tekrarlıyo bu durum 1 defa karşılaşınca :sad:

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

Şuan oyunu falan kapattım forumda Cevap çözüm vs. bekliyorum.. şu son 3-4 saattir sürekli DC... ya 2.dk'da yada 5.dkda :sad:

Job Archer kastığım çöp slotları half-troll'ler santiros. Kullandığım skiller, ayarlar vs. DC almaya başlamadan önceki skill ve ayarlarla birebir aynı(hani şu 400-500dk oyunda kaldığım ayarlar)

@DEVILCRAFT @aktay28

Sürekli yeni yöntemler aramaktayım DC olmamak için , Şunu eklemeden geçemiycem ; Atack başlatmadığım sürece Bot isterse 10saat açık kalsın DC almıyacak bunun kanaatine vardım. Lakin Atack Başlat dediğim andan itibaren tam 2Dakika sonra Ayarlar ne olursa olsun Skiller'den hangisi işaretli olursa olsun Mesafe ne olursa olsun DC alıyorum. Hata mesajı vs. yok Bildiğin DC yani.

83.10 Sürümünü kurdum onda denedim hani dedim belki yeni sürümle alakalı bişeydir falan gibisinden lakin sonuç yine aynı ; oyuna girdim 12dakika boyunca bot açık bişekilde slot ayarlarımı RPR Rotamı Skill ayarlarımı Karaliste ayarlarımı Vs. yaptım. Santiros Slotuna geldim atack Başlata tıkladım ardından 2dk geçti  tam 14.Dakikada DC aldım.

İster Moba yapışayım ister en uzakta durayım İster skill mesafesini 5 yapayım 1 yapayım 30 -40 yapayım Sonuç yine aynı yine aynı, Önerilen ayarları yapıyorum yine aynı. daha bu akşamüstüne kadar bi problem yoktu. Steam'e güncelleme falan geldi galiba çünkü biara bağlantı koptu start gelmedi launcherde, steam kapadım güncellemeyi çekti tekrar açtığımda. O dakikadan beri bu bahsettiğim problem mevcut.

tarihinde Vayne tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...