Jump to content
  • Kaydol

koxp üstünde ki itemleri satmıyor yardım

recomani
 Share

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar speedkoxp üstümde ki itemleri satmıyor rotayı falan ayarlıyorm hp mp rpr yapıyor ama üstümdekileri satmıyor invertoy dolucna item satmaya git tıklıyorum listeden diyorum kaydediyorum ama gidiyor satmıyor napmam lazım acillll

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

nasıl yani orda mı dene diyosun bana

Rota ayarını spoiler içinde verip ve RPR sekmesinden ss atarmısın

Rota ayarınızı kayıt ettiğiniz metin belgesinin içine girip Ctrl + A ile hepsini seçip Ctrl + C ile kopyalayıp buraya mesaj kutusuna yapıştırıp, ardından yazının başına [spoiler] ve yazıının sonuna [./spoiler] -". (nokta)"sız bir şekilde olacak spoiler yazısı- ekledikten sonra ardından botunuz RPR arayüzündeyken fotoğraf alıp bu fotoğrafı da buraya eklemenizi istemiş.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Listeden dediğin için satmıyordur.Listeye eklediğine emin ol ya da "7. slottan sonrasını sat" işaretle

7.slottan sonrasını satı işaretlersen dikkat et onemli bişeyi de satmasın :) potları gerekli şeyleri 7.den oncesine koy yani :)

tarihinde dalavere tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar speedkoxp üstümde ki itemleri satmıyor rotayı falan ayarlıyorm hp mp rpr yapıyor ama üstümdekileri satmıyor invertoy dolucna item satmaya git tıklıyorum listeden diyorum kaydediyorum ama gidiyor satmıyor napmam lazım acillll

cevap soruda gizli 

listeden degılde 7.slottan sonra sat dersen satar

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...