Jump to content
  • Kaydol

buglu canavarı esgeçme

nopeace13
 Share

Önerilen Mesajlar

delosta ghost warrirorlar çok fazla buglu çıkıyor bunları esgeçme gibi bi sanşımız varmı koxpta veya böyle bi güzellik yapabilir misiniz

30 40 sn hayvanın düzelmesini bekliyor. 30 40 sn de bütün slotu 1 kere dönüyorum çok yavaşlatıyor yani

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

delosta ghost warrirorlar çok fazla buglu çıkıyor bunları esgeçme gibi bi sanşımız varmı koxpta veya böyle bi güzellik yapabilir misiniz

30 40 sn hayvanın düzelmesini bekliyor. 30 40 sn de bütün slotu 1 kere dönüyorum çok yavaşlatıyor yani

koxp ara yuzunu atak ayarlarını bana ss cekıp atabılırsen yardımcı olabılırım 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Alakasını çözemedm ama olmadı zaten :D. hyavan öldükten sonra beklemiyor. Hayvan buglu doğuyor damage vurulmuyor 

:S buglu hayvanı es gecme dıye bırsey mumkun degıl bence dostum koxpla bı alakası yok cunku :) bende kutu basında beklıyor sandım 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

:S buglu hayvanı es gecme dıye bırsey mumkun degıl bence dostum koxpla bı alakası yok cunku :) bende kutu basında beklıyor sandım 

yok koxpta bi sorun yok zaten ama o özellik 6-7 sene oynarken heaven fire kullanıyordum orada vardı. belki dedim vardır yada basit bişeyse ayarlayabilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...