Jump to content
  • Kaydol

B0t açıkken atak yapmaması

yusima
 Share

Önerilen Mesajlar

muhtemelen ayarlarında bı yanlıslık vardır genel/saldırı ayarlarının ss cekıp yollayabılırsen yardımcı olmaya calısırım 

bıde botu kapadıgımda atak yapıyor kısmını anlayamadım ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayarlarım dc vermeyen ayarlardakilerin aynısı. Ben de anlamadım çok garip. B0t kapalı iken atak aç deyince atak yapmaya başlıyor. yani minörsüz potsuz atak yapıyor. b0t u aç seçeneğine tıklayınca o zaman atağı kesiyor. Ve cardinalde atak yapmıyordu. Trol busukere gittim orda atak yaptı b0t açıkken. Bir başka arkadaş daha bu soruyu sormuş ama cevap verilmemiş ona. Yani tek bende değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

suan bende stabıl her jobu oynadım botla o yuzden sorunun sızden kaynaklı oldugunu dusunuyorum dedıgım gıbı bot ayarlarıyla ılgılı bı problem vardır suan bende stabıl calısıyor

ayarları atarsan bakabılırım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ayarlarım dc vermeyen ayarlardakilerin aynısı. Ben de anlamadım çok garip. B0t kapalı iken atak aç deyince atak yapmaya başlıyor. yani minörsüz potsuz atak yapıyor. b0t u aç seçeneğine tıklayınca o zaman atağı kesiyor. Ve cardinalde atak yapmıyordu. Trol busukere gittim orda atak yaptı b0t açıkken. Bir başka arkadaş daha bu soruyu sormuş ama cevap verilmemiş ona. Yani tek bende değil

Genel ve Saldırı sekmesinin sslerini yükler misiniz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazayım sadece ss alamıyorum. Wall hack, otomp pot 50, oto minör 50 ,light feethack, oto kutu (coin, HepsiKoxp)  ---Genel bu kadar

Saldırı 9lu ok Wolf evade , sadece liste, skill atak 1350 r atak 1800  Moba koş merkeze dön, Skill mesafesi 5, mesafe 5, Gitme 60------ saldırı

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yazayım sadece ss alamıyorum. Wall hack, otomp pot 50, oto minör 50 ,light feethack, oto kutu (coin, HepsiKoxp)  ---Genel bu kadar

Saldırı 9lu ok Wolf evade , sadece liste, skill atak 1350 r atak 1800  Moba koş merkeze dön, Skill mesafesi 5, mesafe 5, Gitme 60------ saldırı

merkeze dön tıckı ısaretlıyse gıttıgın slotu ortalayıp merkez al yap gıtme mesafesını arttır olmazsa merkeze dön tıckını kaldır 

bot acıkken atak yapmıyo yazmıssın ss atabılırsen tum ayarlara bakabılırız senın görup farkemedıgın seyı farkedebılır burdakı ınsanlar yazdıgın ayarlarda bır sorun yok gıbı 

tavsıyem botu sılıp rardan tekrar cıkar ayarlarını 0 dan yap 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

access violation at adresss 00408459 in modüle "Launcher.exe" . Read of adress 9bd9c9d0 bu hatayı alıyorm neden 

Bu hatayı botun Launcher.exe dosyasının boyutu değiştiği için verir.Virüs bulaşmıştır.Lütfen bilgisayarınızı taratın.Ardından botu rardan tekrar çıkarın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Öncelikle merhaba arkadaslar aqynı sorun bendede var rica etsem rogue için genel ve saldır ss lerini paylaşırmısınız şimdiden teşekkür ederim .

Not: Anlamadıgım hp ve mp potları 50 ile bıraktıgımızda %50 de iken mi basıyor. Onu yükseltme imkanımız varmıdır teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

eğer rota ayarlıyorsanız ve düzgün ayarlamıyorsanız atak yapmayabiliyor. rpr kısmında ki wolf al vs seçiliyle ve rota düzgün değilse ayarlı değilse yada inv dolunca itemleri sat seçiliyse ve rota yine düzgün ayarlı değilse attack yapma kısmı tamamen bozuluyor moba gidiyor vurmuyor yada hiç gitmiyor yada gidiyor bir kere vuruyor duruyor. belki bundandır bir kontrol et istersen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...