Jump to content
  • Kaydol

Priest Malice Ve Oto Sell

AnzavuR
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba;

Daha önce Okçuda sorunsuz şekilde çalışan otosell açtığım priest'te ayarlar aynı olmasına rağmen çalışmıyor;

Saldırı'da skillerden sadece malice işaretli oto atack açtığımda ilk canavara atıyor sonra birdaha atmıyor sorun ile ilgili bilgisi olan?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba;

Daha önce Okçuda sorunsuz şekilde çalışan otosell açtığım priest'te ayarlar aynı olmasına rağmen çalışmıyor;

Saldırı'da skillerden sadece malice işaretli oto atack açtığımda ilk canavara atıyor sonra birdaha atmıyor sorun ile ilgili bilgisi olan?

koordınatta sıkıntı vardır veya satılacaklar lıstesınde 

atack olayına gelırsek bende bp prı kullanıyorum malıce sorunsuz suan bende en temel cözum olarak ayarlarını ss alıp yollayabılırsen yardımcı olmaya calısıırm 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@damas ilgin için teşekkür ederim bro

Sorunu çözdüm aslında dikkatsizliğime denk gelmiş Rpr'de kordinatları eklememişim eskiler varmıs o yüzden town atamadığından satamadı doğal olarak,Malice'e gelirsek yeniden login oldum kapayıp açınca düzeldi :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@damas ilgin için teşekkür ederim bro

Sorunu çözdüm aslında dikkatsizliğime denk gelmiş Rpr'de kordinatları eklememişim eskiler varmıs o yüzden town atamadığından satamadı doğal olarak,Malice'e gelirsek yeniden login oldum kapayıp açınca düzeldi :)

rica ederim dostum her zaman yardımcı olmaya calısırım :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...