Jump to content
  • Kaydol

SteamKo oyundan atiyor

esezen
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba, oyuna normal girdigimde herhangi bir problem yok fakat Koxp ile beraber girdigimde karakter seciyorum karakter bana dogru geliyor ve oyun kitleniyor. Sebebi nedir ve cozumu var midir? 

oyuna koxpsuz gırdıgınde hata alıyo musun 

Oyuna normal girdiğimde herhangi bir hata almıyorum demiş :).

Soruna gelirsek lütfen bilgisayarınızda tarama yapın ve CCleaner temizliği yapın.Sorun devam ederse buraya tekrar yazın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba, oyuna normal girdigimde herhangi bir problem yok fakat Koxp ile beraber girdigimde karakter seciyorum karakter bana dogru geliyor ve oyun kitleniyor. Sebebi nedir ve cozumu var midir? 

Oyuna normal girdiğimde herhangi bir hata almıyorum demiş :).

Soruna gelirsek lütfen bilgisayarınızda tarama yapın ve CCleaner temizliği yapın.Sorun devam ederse buraya tekrar yazın.

orayı kacırmısım haklısın :)

ısletım sıstemın nedır kardesım onu yazar mısın ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isletim sistemim Windows 10 CCleanerla temizleme yaptim fakat bir etkisi olmadi. Cesitli uyumluluk modlariyla da denedim ama yine de olmuyor. Oyunu sifirdan kurdugumda sorun cozuluyor ama bir kac saat icinde aynisi tekrar oluyor. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Isletim sistemim Windows 10 CCleanerla temizleme yaptim fakat bir etkisi olmadi. Cesitli uyumluluk modlariyla da denedim ama yine de olmuyor. Oyunu sifirdan kurdugumda sorun cozuluyor ama bir kac saat icinde aynisi tekrar oluyor. 

oyunu sılıp tekrar yukledıgınde oluyosa sorun pc de

combo fıx ındırıp pc sorunlarını fıxlemenı önerırım w10 hakkında pek tecrubem yok fakat devılcraftın dedıgı gıbı vırus vb.bırsey olabılır

bırde oyunu /D ye mı /C ye kuruyorsun eger D ye kuruyorsan C ye kurmanı önerırım koxpla bırlıkte d de turkce karakter yakalıyo olabılır 

tarihinde DamaS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...