Jump to content
  • Kaydol

Kole botun elinden slotu nasıl alırım ?

comedian
 Share

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar sorunum başlıkta yazıyor. Uzaktan 5 li ok attıkları için slotu alamiyorum skill hızım 1350 9 lu ok kullanıyorum ama alamiyorum.

skıll mesafesını artırabılırsın ama bu seferde dc problemın olabılır kolebot bızzat kullandım ve emın ol her an gelen bı xgncode guncellemesıyle carlar hapıse dusuyor ayrıca 1 gun calısıyorsa 3 gun yenı surum beklemenız gerek kolebota bu konuda özenmenızı tavsıye etmem 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşın Söylediğine Harfiyen katılıyorum ben 70Lv okçuyum skill mesafem 40 Skill atak hızım 1200 OldPP ElfBelt OldElfRing +7 İB +7 Shell Set mevcut ve adım gibi eminimki slotta kapıştığım adamla aramda en az 200 AP fark var 9lu Ok kullanıyorum. Adamdan yinede Slotu alamıyorum. O ayarlarla DC almıyormusun falan diyenler olucak şimdi , almıyorum abicim Sebebi ne bilmiyorum ama almıyorum. Sorun şu ki slotuda benden ezik olduğunu bildiğim adamdan alamıyorum!!!

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşın Söylediğine Harfiyen katılıyorum ben 70Lv okçuyum skill mesafem 40 Skill atak hızım 1200 OldPP ElfBelt OldElfRing +7 İB +7 Shell Set mevcut ve adım gibi eminimki slotta kapıştığım adamla aramda en az 200 AP fark var 9lu Ok kullanıyorum. Adamdan yinede Slotu alamıyorum. O ayarlarla DC almıyormusun falan diyenler olucak şimdi , almıyorum abicim Sebebi ne bilmiyorum ama almıyorum. Sorun şu ki slotuda benden ezik olduğunu bildiğim adamdan alamıyorum!!!

ac bı bp prıest bu saydıgın ıtemlerın yarısıyla slotu aglatırsın :):):)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende de böyle bir sıkıntı var.Tüm itemlerimiz levellerimiz herşeyimiz aynı adamla ikimizde asas'ız, savagelerde item kasıyorum zaten  2-3 vuruşta ölüyor bende speedy var adamda kolebot var. benim Skill attack hızım 950, R attack hızım 1000 Mesafelerde ikiside 20. Bu lavukla inat ettim vermicem slotu diye (slota sonradan geldi çünkü) saatlerce uğraştım 10 yaratığın 2si 3ü bende gerisi onda. Lavuk benden salise farkıyla önce vuruyor,yemin ediyorum kanser oldum 1 aylık speedy kullanıcısıyım sonuncu günde bugün bitti,koleye geçmeyi düşünüyorum sırf bu mevzudan dolayı.Skill hızlarını 500 e kadar düşürdüm yine yok hertürlü alıyor kutuyu.Tüm ayarlar güzel bir şekilde yapılı DC problemi kesinlikle yok ama böyle bi sıkıntı var. @aktay28  @devilcraft

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

speedy botun ustune bot yok su anda exp bot olsun kole bot olsun kobot olsun. stok kaptırıyorsanız tek sıkıntı sizdedir. speedy nın tek eksıgı multiydi @aktay28 onuda çözmek üzere :D ben bizzat kole de kullanıyorum preli charımı özellikle speedy den kullanıyorum ve bizzat daha seri :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Modum ölmesini bekle ve kutu bekle seçeneklerinin tikini kaldırın. 

Eğer mob ölür ölmez mobu seçmeyi bırakmıyorsa 1-2 saniye bekletiyorsa atağı kapatıp açın bu ayarlardan sonra. Böylece mob ölür ölmez onu bırakıp diğer yaratığa koşacak bunun sonucunda da ilk vuran siz olacağınız için slotu alacaksınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Modum ölmesini bekle ve kutu bekle seçeneklerinin tikini kaldırın. 

Eğer mob ölür ölmez mobu seçmeyi bırakmıyorsa 1-2 saniye bekletiyorsa atağı kapatıp açın bu ayarlardan sonra. Böylece mob ölür ölmez onu bırakıp diğer yaratığa koşacak bunun sonucunda da ilk vuran siz olacağınız için slotu alacaksınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...