Jump to content
  • Kaydol

2 tane önerim olacak

Önerilen Mesajlar

o yukarıdaki çirkin beyaz şerit pop-up olur umarım :) olmassa bile ne kadar oyunda olduğumuz bilgisi exp ve noah bilgilerinin yanına eklenebilir.

yukarıdakı cırkın beyaaz serıt zaten pop up edılebılıyor :D sol ustten nıckının yazılı oldugu yere tıkla menu barı kaldır de cırkın sey yok olur dostum :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

gönderildi (düzenlendi)

yukarıdakı cırkın beyaaz serıt zaten pop up edılebılıyor :D sol ustten nıckının yazılı oldugu yere tıkla menu barı kaldır de cırkın sey yok olur dostum :)

bar oradan kalkıyor ama o zamanda kaç dakika oyunda kaldığımı göremiyorum sorun orada dostum benim :)

pop-uptan kastımda o 'çirkin' beyaz şeyin çubuk değilde ekranda haraket ettirilebilen küçük kare bişey olmasını kastettim tarihinde Throttle94 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bar oradan kalkıyor ama o zamanda kaç dakika oyunda kaldığımı göremiyorum sorun orada dostum benim :)

pop-uptan kastımda o 'çirkin' beyaz şeyin çubuk değilde ekranda haraket ettirilebilen küçük kare bişey olmasını kastettim

onuda bılgısayardan bakıver be dostum bu kadar kolaya alısmayın userlıgı unutursunuz :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...