Jump to content
  • Kaydol

Fiyata Göre İtem AL HK

CeidoX
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar merhaba forumda araştırmama rağmen bununla ilgili bir konu bulamadım varsa kusuruma bakmayın.

Speedybotta hiçbir sıkıntı yaşamıyorum çok şükür Aincolo slotunda kasıyorum, yaratıktan çıkan gargoyle skin ve diğer high la başlayan dişi almak istemiyorum ne yaptıysam aldı kerata :)

son olarak 30k ve üstü item al seçtiğim zaman 10k yıda alıyor 50k yıda alıyor sadece 30k ve üstünü aldırmam için ne yapmam lazım?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar merhaba forumda araştırmama rağmen bununla ilgili bir konu bulamadım varsa kusuruma bakmayın.

Speedybotta hiçbir sıkıntı yaşamıyorum çok şükür Aincolo slotunda kasıyorum, yaratıktan çıkan gargoyle skin ve diğer high la başlayan dişi almak istemiyorum ne yaptıysam aldı kerata :)

son olarak 30k ve üstü item al seçtiğim zaman 10k yıda alıyor 50k yıda alıyor sadece 30k ve üstünü aldırmam için ne yapmam lazım?

ıkısı slotta en fazla 2 yer kaplar bankaya at gıtsın bırıktıkce onlarda para edıyor :D

satıs fıyatına göre alı hıc denemedım @DEVILCRAFT yenı guncellemede fıxlenıceklere eklenebılır

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Fiyata göre item al gayet normal bir şekilde çalışmaktadır.Sizde sorun oluyorsa lütfen Settings.ini adlı belgeyi silip, botla yeniden giriş yapıp, ayarlarınızı yeniden yapınız.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...