Jump to content
  • Kaydol

8li ok dc yeme

falanfilan11
 Share

Önerilen Mesajlar

selam arkadaşlar 

8li ok kullanırken 2-3 dakikada bir dc yiyorum. Maksimum 5 dakika kalıyor oyunda. Ayarları forumdan okuduğum gibi yaptım fakat çözülmüyor. Ayarlarım şu şekilde lütfen yardımcı olun. XkLqoj.jpg

8 lı ok yerıne baska skıll kullanırmısın arc shot vs gıbı dc olucak mısın 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

3lü okta 5 li okta genelde problem olmuyor. Fakat çöp slotunda 3lü 5li ok ile kasamıyorum . 8li kullanmam gerek 

hmm sadece 8 lıyle oluyosa mesafeyı kısaltmayı dene merkeze dön tıckını kaldır moba yapıs yapma tam ortala mesafeyı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hmm sadece 8 lıyle oluyosa mesafeyı kısaltmayı dene merkeze dön tıckını kaldır moba yapıs yapma tam ortala mesafeyı 

olayı çözdüm anladığım kadarıyla satiros slotunda bir sıkıntı var. Htb slotunda saatlerce takıldıgım ayarlarla satirosa gittiğim anda dc oluyorum

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

olayı çözdüm anladığım kadarıyla satiros slotunda bir sıkıntı var. Htb slotunda saatlerce takıldıgım ayarlarla satirosa gittiğim anda dc oluyorum

Satiros slotunda dc vermesi ile ilgili bilgilendirmeyi @DEVILCRAFT ' a yapacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

BÜTÜN AYARLAR DENİLDİĞİ GİBİ YAPTIM FAKAT HALEN DC SORUNUNU AŞAMADIM KEŞKE KULLANDIGIM KOXPTAN BU KOXPA GEÇMESEYDIM ÇOK PİŞMANIM VE KİMSE İLGİLENMİYOR TİCKET ATTIM CEVAP VERENYOK 

kullandıgın ayarları ss alıp yolla bana bakayım bı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Satirosta dc yersin kardeşim. Ben 2 gün uğraştım onunla ilgili pc ye yapmadığım şey kalmadı. Sonra Bi gece sinirlenip bunlamı uğraşcam dedim htc bıraktım öylesine. Sabah uyandım 150-200 dakka dc yememiş hala kasıyor. Hiç ellemedim aynı gün akşama kadar hala dc yemedi. Satirosta sorun var

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...