Jump to content
  • Kaydol

SpeedyBot DC sorunu !

meyiti
 Share

Önerilen Mesajlar

piyasadaki botlar arasında karasız kaldım speedybot alayım dedim 2. günü bu gün daha en fazla 60 dakikayı gördüm bende mi bi sorun var anlamadım millet anlatıyor 4xx dakika kaldım falan filan yapımcı arkadaşlar bi yardımcı olurlarsa sevinirim dc sorununu ve oto kutu sıkıntısını bir türlü aşamadım sadece dibimde ölen mobların kutusunu topluo uzaktakileri toplamıyo bu sefer moba git seçeneğini kullanmak durumunda kalıorm buda çok fazla pot yedirio bi yardımcı olurmusunuz ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

piyasadaki botlar arasında karasız kaldım speedybot alayım dedim 2. günü bu gün daha en fazla 60 dakikayı gördüm bende mi bi sorun var anlamadım millet anlatıyor 4xx dakika kaldım falan filan yapımcı arkadaşlar bi yardımcı olurlarsa sevinirim dc sorununu ve oto kutu sıkıntısını bir türlü aşamadım sadece dibimde ölen mobların kutusunu topluo uzaktakileri toplamıyo bu sefer moba git seçeneğini kullanmak durumunda kalıorm buda çok fazla pot yedirio bi yardımcı olurmusunuz ?

Bütün ayarları doğru yaptığından emin ol , bu 3.günüm dc olduğumu hatırlamıyorum :) Kendim çıkıyorum sadece oyundan.

Skil Mesafesi çok önemli ona dikkat et.

SH çok önemli ona dikkat et.

8-9 lu ok önemli onlara dikkat et :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...