Jump to content
  • Kaydol

Çöp kasmak için hangi pre ?


çağdaş
 Share

Önerilen Mesajlar

Herkese iyi geceler. Para kastığım charımla oyuna ilk başladığım Zaman'lar koxp kullanmayı düşünmediğim için dc pre çekmiştim. Parayı çok umursamayarak. Pre bitmesine 4 gün kala char ban yedi ve şimdi malum yeni char kasıcam eslantta çöp kasmak için. Sizce hangi pre yi çekmeliyim npc satınca para oranı, İtem drop oranı vb herşeyi göz önüne alarak cevap yazarsanız sevinirim.
Teşekkürler

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

DC pre tabiki .  10 tane DC flash ile item drop +%100 oluyor 2 katı yani. 

İtem satma oranı da %150 var o da bazı premiumlarda var  . Yanlış bilgi vermek olmasın  DC EXP WAR ve PLATTA olması lazım.
%150 den fazla oran yok zaten ama . İtem drop ile birlikte DC pre tabiki.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Teşekkürler. Yalnız ban yeme riskimiz var herkesin bildiği gibi. Preyi çektiğim günden 2-3 gün sonra ban yesem çok zararın olmaz mı ? Gerçi ban yediğimde X1 camp 1 deydim. 12 gün sorunsuz şekilde x3 te kasıp X1 de kastığım gün ban yemem tesadüf değildir herhalde slotlarda bomboştu. Ban konusunda Bi bilginiz varmı gm 1. Channellarımı kontrol ediyor sürekli ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

1. Server olayı evet GM'ler 1 leri daha çok kontrol ediyor ama asıl olay oyunucuların video yada ticket atmaları ama 2 ve 3 lerde kontrol ediliyor,

Bütün premiumda NPC satışları %100 artmıyormu ya %150 olanda mı var?

 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Drop aynı değil.Dc Premium' da ekstradan DC Flashlar olduğu için drop oranı daha da artıyor.Ayrıca GM ler sunucuları kontrol ediyorlar fakat asıl sorun diğer oyuncuların video alıp sizi raporlaması.Raporlandıysanız er ya da geç hesabınız kapatılır :).

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...