Jump to content
  • Kaydol

Speedy bot ve multi client

aktas3523
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhabalar

DevilCrafty güvendiğimiz bir site.

Koxplarını uzun zamandır kullanıyoruz.

Ancak diğer koxplarda bulunan steam ko için multiclient özelliği henüz koxpsunuza eklenmemiş durumda.

Bu konu ile ilgili çalışmalarınız var mıdır ?

Varsada ne zaman faaliyete geçer.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar multi client şuan aktay28 bey tarafından yapım aşamasında önümüzdeki haftalarda multi aktif olacak herhalde. sabırlık olalım @aktay28 yapıyorsa sorunsuz olması için elinden gelen dikkatle yapıyordur. o yuzden sabırlık olup bekleyelım. Cunku speedybot kadar stabıl ve serı bır bot yok suan pıyasada multınınde oyle olmasını ıstıyorsanız bekleyın benım gıbı :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar

DevilCrafty güvendiğimiz bir site.

Koxplarını uzun zamandır kullanıyoruz.

Ancak diğer koxplarda bulunan steam ko için multiclient özelliği henüz koxpsunuza eklenmemiş durumda.

Bu konu ile ilgili çalışmalarınız var mıdır ?

Varsada ne zaman faaliyete geçer.

suan ustunde calısıyorlar dostum en kısa zamanda eklerler bota 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadaşlar sürekli dc hatası alıyorum archer ım bütün ayarları söylendiği gibi yaptım ko yu sildim 10 dk stabil calıstırıp tekrar koxp actım sonuc yine dc bunun çözümü yok mu ? ayrıca arada bir dcden once büyütec hatası alıyorum sizler bu sıkıntıları yaşadınız mı ? Lütfen yardım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Multiclient çalışmaları devam ediyor.

arkadaşlar sürekli dc hatası alıyorum archer ım bütün ayarları söylendiği gibi yaptım ko yu sildim 10 dk stabil calıstırıp tekrar koxp actım sonuc yine dc bunun çözümü yok mu ? ayrıca arada bir dcden once büyütec hatası alıyorum sizler bu sıkıntıları yaşadınız mı ? Lütfen yardım

Lütfen oyunu 1024x768 ve window mode açın.Arka ekranda bir şeyler yapmak için de önce botu sonra oyunu simge durumuna küçültün ve öyle arka ekranda işlem yapın.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...