Jump to content
  • Kaydol

sell +75 human asas az ıtemlı preli yanında 4 adet koxp

byalp41
 Share

Önerilen Mesajlar

CHAR 75 LEVELDİR. EXP GÖREVLERİ HEPSİ DURUYOR. 70 QUEST GOREVI YAPILMIS +2 YE BASILMIS DURUMDA ENVONTERYDE DURUYO. OLP PP OLD ELF BELT VAR MAGİC JEVEL POWDER VAR 7 GOGUSLUK CHITIN VAR CHARDA DIGERLERI GOREV ITEMLERI. CHARIN 72 SKİLİ ACIKTIR. CHARDA EXP PRE VARDIR EXP PRENİN 24 GUNU VARDIR. 24 GUNLUK GRYPON SET VARDIR AYNI ZAMANDA CHARDA 1 ADET TRİNA VARDIR. QUESTI 7 YE BASMAK ICIN SAKLIYORDUM. NORMALDE BÖYLE CHARLARA FAZLA İSTENİR. AMA BEN UYGUN BISEY ISTICEM CUNKU OYUNU BIRAKIYORUM. EXP PRE ZATEN 130 TL BEN 24 GUNU KALDIGI ICIN ONU 80 TL DEN SAYIYORUM 1 GB IVIR ZIVIR OLDUGU ICIN TRINA VS GBYIDE 50 TL DEN SAYIYORUM 180 TL LEVELİNİ SAYARSAK QUESTLERI GOREVLERI FALAN FILAN 230 TL YAPAR AMA DAHADA ASAGIDA VERICEM PAZARLIK SUNNETTİR. 200 TL DEN BAGLARIZ. HATTA 170 TL DIREK VERICEM DIREK SATILSIN DETAYLI KONUSMAK ISTEYENLER 0532 642 68 15 VEYA https://www.facebook.com/hoppa.cnmsyanında 2 adetr ayrı koxp var bırı steamkobot bırı speedy bırının 13 gunu dıgerının 12 gunu var ve yanında 2 adet proxy verıcem yani multi client ile girmek ısteyenler ıcın toplam fıyat botlar dahıl 200 tl dır botsuz ısteyenler 180 tl 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...