Jump to content
  • Kaydol

Pathos'da ban yiyenler ?

comedian
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun. Pathos serverinde ban yedim. Ban yemenin neden olduğunu anlamaya çalışıyorum tabi ki koxp ama 3 gün oldu kullanmaya başlayalı . Bu kadar çabuk beklemiyordum açıkcası. Pathos 2 serverinde saat 3 civari yedim bani.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhabalar , öncelikle geçmiş olsun :) bende şuan 6. günümdeyim henüz bir vukaat yok Lycan Slot'unda +8 +7 Yakmalık item işi yapıyorum talihsiz olay henüz başıma gelmedi ama buraya pekde dillendirip şansımıda kırmak istemiyorum :) tekrar geçmiş olsun nice koxp'lu günlere :) :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Arkadaşlar öncelikle herkese geçmiş olsun. Pathos serverinde ban yedim. Ban yemenin neden olduğunu anlamaya çalışıyorum tabi ki koxp ama 3 gün oldu kullanmaya başlayalı . Bu kadar çabuk beklemiyordum açıkcası. Pathos 2 serverinde saat 3 civari yedim bani.

gecmıs olsun bu aralar dıkkatlı olmak lazım genel temızlık yapıyorlar 1 hafta sonra tekrar ılgılenmemeye baslarlar merak etmeyın 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

İlk charım oto hapise düştü dağ tepe dolaştığım için :D sonra akıllandım 11.gündür bp pri olarak takılıyorum içimde 1 gram ban korkusu yok noticeler geçtiğinde bile slotu asla terketmiyorum. Zaten banlasada 45 dakika sonra farklı sw'de aynı slota geçerim sıkıntı yok yani :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...