Jump to content
  • Kaydol

Arkadaşlar şimdi ban yedim..

recomani
 Share

Önerilen Mesajlar

sa arkadaşlar şimdi ban yedim dc preli çarım da herhangi bi kaldırma yöntemi falan var mı özelden veya burdan yardım edermisiniz..

gecmıs olsun maalesef bır caresı yok tavsıyem koxp kullandıgın cara pre cekmemen 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla ben binevi felaket tellallığı yaptım an itibari ile ban yedimdiye konu açtım okadar...

Adonisten başladılar farmer'ları temizlemeye dedim. Video fln çektirmedim hep genie altı kullandım. iti çıkardım kutuları ona toplattım.

GM'in kendisi yakaladı beni dedim... Sakalım da var ama beni çok yanlş anladınız be abi.. konumun altına 8 aydır kullanıyorum ban yemedim 455 lira kazandım yazan çıktı. ulan ben o parayı 3günde kazanıyodum diycektim kalp kırmayım dedim. uzun lafın kısası ben uyardım ki benim konumun altına Adoniste banlanan diğer arkadaşlarda yazmıştı. bi uyarı olarak algılamak gerekliydi bence.

ban açtırma mevzusuna gelirsek Alın buda Ticket Cevabım ;[spoiler]Thank you for taking the time to contact the NTTGame Support Staff.

Your account was observed using 3rd party tools by one of our Game Masters and has been
permanently restricted for violating the Rules of Conduct. This act is a severe violation
and there will be no reconsideration for the standing placed on your account.

To review our Rules of Conduct, please follow this link:
http://www.nttgameonline.com/knight/en/corporate/rules

Sincerely,

NTTGame Support Staff

Thank you,
Your NTTGame Knight Online Global Support Team[/spoiler]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeşim napalım smdi ticket atayum mı bana özelden yazarmısın acil

[font='comic sans ms']Valla ben binevi felaket tellallığı yaptım an itibari ile ban yedimdiye konu açtım okadar...[/font]
[font='comic sans ms']Ad[/font][font='comic sans ms']onisten başladılar farmer'ları temizlemeye dedim. Video fln çektirmedim hep genie altı kullandım. iti çıkardım kutuları ona toplattım.[/font]
[font='comic sans ms']GM'in kendisi yakaladı beni dedim... Sakalım da var ama beni çok yanlş anladınız be abi.. konumun altına 8 aydır kullanıyorum ban yemedim 455 lira kazandım yazan çıktı. ulan ben o parayı 3günde kazanıyodum diycektim kalp kırmayım dedim. uzun lafın kısası ben uyardım ki benim konumun altına Adoniste banlanan diğer arkadaşlarda yazmıştı. bi uyarı olarak algılamak gerekliydi bence.[/font]
[font='comic sans ms']ban açtırma mevzusuna gelirsek Alın buda Ticket Cevabım ;[/font][spoiler]Thank you for taking the time to contact the NTTGame Support Staff.
Your account was observed using 3rd party tools by one of our Game Masters and has been
permanently restricted for violating the Rules of Conduct. This act is a severe violation
and there will be no reconsideration for the standing placed on your account.

To review our Rules of Conduct, please follow this link:
http://www.nttgameonline.com/knight/en/corporate/rules

Sincerely,

NTTGame Support Staff

Thank you,
Your NTTGame Knight Online Global Support Team[/spoiler]

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

An itibari ile bende ban yedim :) GM bu saatlerde azmıştı bende ygs'ye hazırlanıyorum malum bıraktım çarı WolfDog'a , ban noticeler geldi tınlamadım DC geldi 2 dakka sonra BLOCKED :(:( 

12M para vardı 59LVL ona  yanıyorum bir de ismi güzeldi bidaha kullanamıyacağım tüh :(:( 

Son 2 gündür fena ban atıyorlar arkadaşlar dikkatli olun , protesto mu ney olmuş sinirlendirdiler gmcimlermiizi .s.s.s.s

Neyse yedek çara geçiyim kolay gelsin :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Merhaba ,

Arkadaşlar şahsen ben +7 +8 Yakmalık item işi yapıyorum günlük yaklaşık olarak bana bırakıtğı 30 ila 40 M arası fakat 7/24 başında durmuyorum günde belki 8 9 saat cıvarı başında durmadan ara ara bakarak kastığım bir miktardır başında sürekli durulsa bu rakam artabilir ban yeseniz bile size koyacak bir slot değil 47 lwl car ile seri 3'lü ok ile dönüyorum slotları bi deneyin derim :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ban yedim  40-50m para vardı üzerinde :) orjinal hesaba girdim onu banlamamışlar. sonra şeytan dürtü bi daha dene para kastıgın hesabı diye denedim banı kalkmış ne ayak bunlar

tarihinde vakvak tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ban yedim  40-50m para vardı üzerinde :) orjinal hesaba girdim onu banlamamışlar. sonra şeytan dürtü bi daha dene para kastıgın hesabı diye denedim banı kalkmış ne ayak bunlar

Nasıl banı kalkmış ??

Banı kalkan varmı arkadaşlar başka ??

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Nasıl banı kalkmış ??

Banı kalkan varmı arkadaşlar başka ??

Benim Bu Ticket'a gelen cevaptan sonra Hesap perma Bana dönmüş önceden girmeye çalıştığımda currently(geçici) block derdi , şimdi (permanted) blocked yazıyo bildiğin  :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Beyler ban yiyince konu açmanız çok gereksiz. Hele banı koxpu kullanmaya başladıktan 10-15 gün sonra ban yediyseniz şükretmeniz lazım. Sonuçta illegal bir program kullanıyoruz ve zaten 10 gün kullansanız dc pre ile günde 2gb den 10 günde 800 lira para yapar yaklaşık. Daha ne istiyorsanız anlamıyorum. Sadece şöyle bir tavsiye vereyim. Ya çok sağlam banka Charınız olcak. Her 100m de 1 ona atacaksınız parayı yada anında nakite çevireceksiniz. Er yada geç ban yiyeceğimiz garanti. Böyle yaparak çok büyük kar elde edebilirsiniz

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...