Jump to content
  • Kaydol

Ufak caplı para kasma yerleri :)

kaan1200
 Share

Önerilen Mesajlar

Arkadaşlar başlıkta belirttiğim gibi çoğu arkadaşlar nerde nasıl kasarız diye cok soru soruyor bende bu konu hakkında yardımcı olayım size :)

En basit örnek goblinler göblinlerde günde bronze preniz var ise ban yemeden minumum 70-90m arası bir para kasıyorsunuz ve rpr pot vb şeylere gidenlerle birlikte 70-90m arası :)

Colony zone cardinal günde burda 1 gb kasmanız mumkun ama rahat bırakmıyorlar tabikide npt oluyorsunuz sürekli tavsiye etmem.

Colony zone mastadon en verimli slotlardan biridir saatte 7m'e yakın bir mevla bırakıyor bu slot eğerki preniz var ise bu mevla 10m'e kadar gidiyor.

+62 Battle priest iniz varsa colony zone AoC'u tavsiye ederim 1 saatte 17 bus ayrıyetten shard raptor ıron ımpach gibi dropları var ama burdada rahat bırakmıyorlar.

Bunu herkes biliyor Burning Stone çöp itemde çığır acıp saatte 15m'e kadar yolu var arkadaşlar premium ile ben kendim denedim 1 saatte 17.5m kadar bir para bıraktı ama ban riski cok.

Ve son olarak half-troll warior half-troll captain half-troll busucker ve half troll-berseker 1 günde 1.5 gb kadar bir mevla kasabilirsiniz ama %90 banlanırsınız 

Arkadaşlar bildiğim ve rahatca kasabilceğiniz bir slot yazdım tavsiye ederim.

İyi forumlar iyi oyunlar  :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla suan gm ler göz actırmıyor cogu slotlar bom bos pathosta carını koyan 2 saat sonra gum :)

Valla hocam ben neredeyse 2 gündür falan rahatca kasıyorum o senin koyduğun slota bağlı ifşa olmuş bir slota bırakırsan değil char 2 saat 2 dakikaya kalmaz ban yer :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Valla hocam ben neredeyse 2 gündür falan rahatca kasıyorum o senin koyduğun slota bağlı ifşa olmuş bir slota bırakırsan değil char 2 saat 2 dakikaya kalmaz ban yer :)

saglam para bırakan cogu yer ıfsa zaten kardesım rısk almadan para kaldıramazsın bu oyunda :) goblınler ıyı yöntem lakın  ufak caplı para kasacak arkadaslar ıcn ıdeal yer fazla dıllendırmeyın orada ıfsa olmasın barı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

goblinde 3 defa ban yedim  14-15 mart arası. 16mart yani 15mart 22:00de son bandan sonra gece Reset gelinceye kadar, Asga'ya adım bile atmadım. Gm  klasik, dododan başlıyor Dk'lardan mezarlıga geciyor. sonra tekrar asga önce köpekler sonra cardinalden apelere ordan grel-lard orc -hel hound goblin sonra tvn vede kalluga entered ordan ağaçlar-trol-manticor-uruklar-uruk hai bi sağ yapıp burningleri temizliyor sonra geri dağ arasından derulara giriyor. deruları temizledikten sonra lamia tarafından hornet ve hurpy bölgsine bakıyor..
:) nerden bildiğime gelince 70-80 kadar,  27-76 lvl arası char banlatınca artık ezberliyor insan. hatta pcler yan yana diğeri banlanınca tvn attırdıgım slottaki diğer KS'cilerin yediği banların fotolarını cekmiştim. 1 sn tovna geç kalsam bende banlanacaktım dedigim anlar çok oldu. lakin 1 gün sonra başka slotta char elbet ban yiyor.. herneyse kısacası, çöp-cardinal vs .. sağa sola char koyarken aynı anda ben gibi yedek 2 char kasmaya başlayın ki, ban yerse aynı slota (20dk) sonra koyun. 5 dk sonra koymustum bi dafasında, nasılsa gm gelmez artık demiştim :) ama gene ban attı. sonra 20 dkya cıkardım zamanı kafadan rahat 4-5 saat bansız slotta duruyorsun. 6. saatten sonra gene char banlanıyor. abartısız 70-80 tane belkide fazla char banlattıgım icin ban haritası ve saatleri cıkardım. (saatler değişti artık) ama ban slotları klasik. hobgoblin ebys katlarında 1 gece sabaha kadar koxpla takıldım (13martı/14 marta bağlayan gece) hiç gm denk gelmedi. sanırım delos'a daha az uğruyor.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

goblinde 3 defa ban yedim  14-15 mart arası. 16mart yani 15mart 22:00de son bandan sonra gece Reset gelinceye kadar, Asga'ya adım bile atmadım. Gm  klasik, dododan başlıyor Dk'lardan mezarlıga geciyor. sonra tekrar asga önce köpekler sonra cardinalden apelere ordan grel-lard orc -hel hound goblin sonra tvn vede kalluga entered ordan ağaçlar-trol-manticor-uruklar-uruk hai bi sağ yapıp burningleri temizliyor sonra geri dağ arasından derulara giriyor. deruları temizledikten sonra lamia tarafından hornet ve hurpy bölgsine bakıyor..
:) nerden bildiğime gelince 70-80 kadar,  27-76 lvl arası char banlatınca artık ezberliyor insan. hatta pcler yan yana diğeri banlanınca tvn attırdıgım slottaki diğer KS'cilerin yediği banların fotolarını cekmiştim. 1 sn tovna geç kalsam bende banlanacaktım dedigim anlar çok oldu. lakin 1 gün sonra başka slotta char elbet ban yiyor.. herneyse kısacası, çöp-cardinal vs .. sağa sola char koyarken aynı anda ben gibi yedek 2 char kasmaya başlayın ki, ban yerse aynı slota (20dk) sonra koyun. 5 dk sonra koymustum bi dafasında, nasılsa gm gelmez artık demiştim :) ama gene ban attı. sonra 20 dkya cıkardım zamanı kafadan rahat 4-5 saat bansız slotta duruyorsun. 6. saatten sonra gene char banlanıyor. abartısız 70-80 tane belkide fazla char banlattıgım icin ban haritası ve saatleri cıkardım. (saatler değişti artık) ama ban slotları klasik. hobgoblin ebys katlarında 1 gece sabaha kadar koxpla takıldım (13martı/14 marta bağlayan gece) hiç gm denk gelmedi. sanırım delos'a daha az uğruyor.

GENELDE hıc delosa gıtmem ... 

1 kez sadece 1 kez oglen 2 gıbı gıdeyım dedım 20 dk yı tamamlayamadan ban yedım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...