Jump to content
  • Kaydol

BP Priest ile ilgili bir kaç soru ,,,?

archiwitted
 Share

Önerilen Mesajlar

Hocam Benimde yedek BP karakterim var BP biraz masraflı oluyor MP recovery silahlar zaten 10m den satılor en az +7 fabric sette 7-8m arası takıları saymıyorum görev kullancaksın varsayıyorum MP recovery önemli ama MP Recovery olursa manada sıkıntı yaşamazsın

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Hocam Benimde yedek BP karakterim var BP biraz masraflı oluyor MP recovery silahlar zaten 10m den satılor en az +7 fabric sette 7-8m arası takıları saymıyorum görev kullancaksın varsayıyorum MP recovery önemli ama MP Recovery olursa manada sıkıntı yaşamazsın

Fabric +7 setim var. Mp recovery Large Breaker +6 acaba iyi vururmu ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

+6 fabrik set , ve mp rec silah al kardo pazarda 102 apsi 5m falan satıyor. 90 ap ise yine al yeterki mp rec olsun. 60 levelde 1000 ap yaparsın en az bu itemlerle kitap basılı şekilde.

Suan ustumde +7 fabric set var ve elimde two +8 var. Fakat 400 damage bazen 250 felan vuruyor cok dusuk .s.s 60 lvl uzerinde bu skntti giddrmi ?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Master açmadan Hammer olmayan silahlar ile AP nizi çok arttıramazsınız

64 olucam hersey basili 1.5k ap oluyor.
Elimde large breaker +6 ustumde pb +7 set var guzelmi sence neler onerirsin?

Skil olarak judgment iyimi birde herseyden once direk helis skilini yani master 12 yi acip sonrami aura mi veriyim yoksa esit mi dagitiyim??
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

64 olucam hersey basili 1.5k ap oluyor.
Elimde large breaker +6 ustumde pb +7 set var guzelmi sence neler onerirsin?

Skil olarak judgment iyimi birde herseyden once direk helis skilini yani master 12 yi acip sonrami aura mi veriyim yoksa esit mi dagitiyim??

Hocam gayet iyi bp oynucaksan master 12 gerekiyor tabikide :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şuan master 2'ise 4 yap hocam onu eğer ki suan master 64 lvlsan 4 ise 65 olunca 1 puandan fazla verilmez zaten hocam :)

Anladim sagolun 63 um 64 olucam eslant gorev yapiyorum.

Sence hobgoblinde rahat para kasilirmi yoksa shadow veya ghost wariormu yapiyim?
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...