Jump to content
  • Kaydol

GB kasmaya konularına son noktayı koyuyorum toplanın

adnaning
 Share

Önerilen Mesajlar

evet arkadaşlar size kısa hikayemden bahsedeceğim. bota baslayalı 5 gün oldu. ilk denememde 7 saatte 2 defa ban yedim 2 charımda archerdı. ilki emc de arkadaşın görevlerini yaparken dtsoldierda. 2. si ise burning stonede. 3. denememde bp açtım ve yaklasık 3 gündür cardinallerde aynı slottayım. günlük getirisi yaklaşık 30m. premium almayı düşünmüyorum. banlanma riski az olan ve daha iyi getirisi olan hangi slota geçmemi önerirsiniz. 63 level bp.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim ince ayar çektim ben 3 gündür ban yemiyorum günlük 80-90m bronz pre ile. Biri slota girince alarm çal ı aç. Ban notice gelince oyundan çık yap. Evde olduğun Zaman bir slota geldiğinde alarm çalıyor. Report sisteminin azıcıkta olsa önüne geçiyosun. Çok iyi oluyor. Afk kalacağındanda sadece ban notice gelince oyunu kapat aç yeterli olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Kardeşim ince ayar çektim ben 3 gündür ban yemiyorum günlük 80-90m bronz pre ile. Biri slota girince alarm çal ı aç. Ban notice gelince oyundan çık yap. Evde olduğun Zaman bir slota geldiğinde alarm çalıyor. Report sisteminin azıcıkta olsa önüne geçiyosun. Çok iyi oluyor. Afk kalacağındanda sadece ban notice gelince oyunu kapat aç yeterli olur

bu dediklerini yapınca peki slotta kalma süren günde kaç saniye acabaDD

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...