Jump to content
  • Kaydol

Suspicous Program Detected Hakkında

warmaster
 Share

Önerilen Mesajlar

@[member="DEVILCRAFT"] bendeki suspicious hatasını almadan oyunda kalmanın yolunu buldum fakat hoş bir yol değil. Şöyle oluyor belki bir önerin olur. Bilgisayarımda 2 monitör kullanıyorum. Birincil monitörde knight online'ı açıp ikinci monitörümde gündelik işlerime bakıyordum. Fakat sürekli suspicious program detected vermeye başladı. Sonra bu hatayı diğer ekrana geçtiğim anlarda vermeye başladığını anladım. Sürekli oyunu aktif olarak tuttuğumda sıkıntı olmuyor. O zaman dedim diğer monitörü iptal edeyim tek monitör kullanıp alt+tab la gündelik işlerime bakayım fakat yine suspicious program detected almaya başladım. Kısacası Knight Online aktif pencere yada aktif ekran olmadıkça başka bişey yapmaya çalıştığımda bu hatayı veriyor. Örneğin oyundayım hemen yan monitöre geçip video açıyorum play diyorum tekrar oyuna dönüyorum sıkıntı olmuyor. yada alt tab yapıp aynı ekran üzerinde firefox dan müzik açıyorum tekrar oyuna dönüyorum sıkıntı olmuyor. Ama knight online aktif ekran olmadığında bu hatayı veriyor. Bununla ilgili bir çözüm üretebilmek mümkün olur mu? Yada bana önerebileceğin bir yol var mı?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...