Jump to content
  • Kaydol

Ben Chitin Kasmaktan usandım :)

Vayne
 Share

Önerilen Mesajlar

Evet arkadaşlar Başlıkta da belirttiğim gibi artık chitin kasmaktan ciğerim soldu  :unsure: bugüne kadar (ki bu sadece 1.5aylık bi zaman dilimini kapsıyo) Bin Liranın üstünde bi para geçti elime. Bu paranın 450-500 Lirasını oyuna yatırıp para yatırdığım her Char'da zarara girince Para yatırmadan Chitin kasma Kararı aldım , Chitin kasarken yine sıkıldım tekrar Farm'a başladım ve yine yatırdığımı dahi alamadan banlanınca Tekrar Chitin kasmaya devam ettim  :D Aşağıdaki resimde gördüğünüz buzdağının sadece yarım kısmı , geri kalan kısımlar farklı bi GB sitesinde ;

o3kk17.png

Söylemek istediğim şey şu ki ; @[member="DEVILCRAFT"] ve @[member="aktay28"] başta olmak üzere Speedy'de Emeği olan ve Speedy'den 3-5 kuruş alarak karın doyurmaya çalışan Dostlarıma bu para Helaldir  ;) son 7 Günlük falan Speedy kaldı bende şuan. Bu süre bitiminde Legal olarak Exp Preli bi Char'a başlıycam ve o Chardan Ekmek kovalıycam Buarada da tabiki Forumu herzamanki gibi takipte kalıcam He pek Konu açmıyo yada Msj göndermiyo olabilirim ama Bu aktif olmadığım anlamına gelmiyo , nerdeyse her açılan konuyu okurum Takip ederim  :) Beni Bu zor Dönemlerimde , Çalışamazken(Hastalık Sebebi ile) , Maddi açıdan BiNebze de olsa rahatlatan SpeedyBot ve SteamKO'ya müteşekkirim Teşekkürü borç bilirim  :) Velhasıl-kelam Ben sizi Hiçbizaman unutmuycam Sizde Bu Vayne Kardeşinizi unutmayın Reyizler , Herdaim @[member="DEVILCRAFT"]  ;) 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...