Jump to content
  • Kaydol

[Öneri] Ban Notice ile GM'den kaçmak

matz47
 Share

Önerilen Mesajlar

Merhaba, doğru bölüm mü bilmiyorum ama k0xp için bir öneri yapmak istiyorum. @[member="DEVILCRAFT"] belki bir ihtimal bu işine yarayabilir ama ne tür bir kodlama yaptığını bilmediğim için kendi bildiğim bir dili biraz kullanarak anlatmaya çalıştım kabaca:

new bool:AntiGMStatus = false;
new AntiGMWarnings = 0;

forward AntiGMTimer();
public AntiGMTimer()
{
	AntiGMWarnings --;
	if(AntiGMWarnings > 0)
	{
	    SetTimer("AntiGMTimer", 1000, false);
	}
	else if(AntiGMWarnings <= 0)
	{
	    StartAttackAndBot(/*ayrıca Bot'u durdurduğumuz yere götürmek gerek karakteri(eğer kıpırdatıldıysa)*/");
	}
	return 1;
}

forward OnBanNotice(parametre? yok galiba)
public OnBanNotice(/*Chat'te Ban Notice tespit edildi*/)
{
	if(AntiGMStatus == true)
	{
    	AntiGMWarnings += 60;
    	SetTimer("AntiGMTimer", 1000, false);
		StopAttackAndBot(/*Atak ve bot durdur, herhangi bir canavar saldırıyorsa önceden ayarlanmış güvenli bir bölgeye karakter götürülebilir*/);
    }
}

Bilmeyenler için Türkçesi: Ne zaman GM bir ban atsa karakterimiz için 1 DK'lık bir bekleme süresi eklenecektir, 6 tane banı belirli aralıklarla attı diyelim toplamda 6 DK bekleyecektir. Önceden ayarlanmış güvenli bir bölgeye de karakter götürülebilir ardından sürebitince de geri getiriplip bot devam ettirilebilir. Şahsi fikrim bence yararlı olabilir tabi ilk ban yiyen biz olmadıkça :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adam direk üzerine ışınlanıyor oyuncuların izlediysen  twitch yayınlarını.Tek yol oyundan çıkmak o zamanda günde 1 2 saat anca kasıyo.Veya slota başka adam çöküyo.Ban a çare yok şu an için.Ya pc basında bekliceksin bekliyosanda extra seçeneğe ihtiyacın yok yada bu şekilde :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Adam direk üzerine ışınlanıyor oyuncuların izlediysen  twitch yayınlarını.Tek yol oyundan çıkmak o zamanda günde 1 2 saat anca kasıyo.Veya slota başka adam çöküyo.Ban a çare yok şu an için.Ya pc basında bekliceksin bekliyosanda extra seçeneğe ihtiyacın yok yada bu şekilde :)

GM ninn hangi haritaya ışınlandıgı yazıyor aşagıda mesela eslanta geldigi zaman town atsak yada oyundan cıksak ban yeme riski nasıl olur

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

GM ninn hangi haritaya ışınlandıgı yazıyor aşagıda mesela eslanta geldigi zaman town atsak yada oyundan cıksak ban yeme riski nasıl olur

"GM has summoned King Aif" gibi mesajları diyorsan onların GM ile bir ilgisi yok SpeedyBot her ne zaman o NPC veya Mob doğduğunda o cümleyi bize chatten gönderiyor ama GM sözünün niye orda olduğu meçhul

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

"GM has summoned King Aif" gibi mesajları diyorsan onların GM ile bir ilgisi yok SpeedyBot her ne zaman o NPC veya Mob doğduğunda o cümleyi bize chatten gönderiyor ama GM sözünün niye orda olduğu meçhul

speedy bot ne yapıyor anlamadım 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

arkadasın kodladı dıl facebook google tarzı sıtelerın mac kodlarıyla alakalıdır koxpda ıslemez kardesım o ısın yanlıs kısmı ıse su gm has summoned tarzı yazının speedyle alakası yok arkadaslar steamın getırdıgı bır yenılıkdır bu gm lerın oyunda olmadı saatlerde koxp makro kullanan oyuncuları yakalması ıcın tasarlanan guardlardır onlar  hangı alanda cıkardıgı yazıor mesela hıc bır gm koxper charı hapıse atmaz hapıse dusmusse karakterınız koxpersa bunu gm guardı yapmısdır o tespıt edmısdır kısacası guarddır xgıncode gıbı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

onu kxp bildirmiyor ki legal girsen de gösteriyor onları heralde ? guard of black marketer in maradon mesela o görevi alan biri gidip o iki guardı spawnlayınca altta yazıyor legalde de heralde

Ben 1 ay legal oynadım ama çıkmadı o yazı

arkadasın kodladı dıl facebook google tarzı sıtelerın mac kodlarıyla alakalıdır koxpda ıslemez kardesım o ısın yanlıs kısmı ıse su gm has summoned tarzı yazının speedyle alakası yok arkadaslar steamın getırdıgı bır yenılıkdır bu gm lerın oyunda olmadı saatlerde koxp makro kullanan oyuncuları yakalması ıcın tasarlanan guardlardır onlar hangı alanda cıkardıgı yazıor mesela hıc bır gm koxper charı hapıse atmaz hapıse dusmusse karakterınız koxpersa bunu gm guardı yapmısdır o tespıt edmısdır kısacası guarddır xgıncode gıbı

Devilcraft ne der bilmiyorum ama bana k0xpun bir özelliği gibi geldi mesela küfürler de açık k0xp kullanınca, k0xp ile ilgisi yoktur belki ama sistemin k0xp kullandığını düşündüğü oyunculara bu mesajı özellikle gönderiyor olması muhtemel

Edit: Konu başka yerlere geldi :D Ban Notice ile kaçmaya bir öneriydi tarihinde matz47 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

wallhackle alakali o tüm gizli yazilari görüyorsun amma velakin Haci gm nereye işinlandi onu göremedikten sonra bi espirisi yok senin kodun etraf kontrol yapip gm rhealesin pm ekledim ben bir ümit diywe

Dediğim gibi konu başka yere geldi, aslında 1. postta dediğim gibi mesela ### Notice: FalanFilan is currently blocked for using illegal software ### çıktığında botu bir süreliğine durdurmak
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...