Jump to content
  • Kaydol

Mage atak yardım

emre3403
 Share

Önerilen Mesajlar

bot ismi vermeden devam edeyim arkadaşımda farklı bir koxp var. Ben speedy bot'un atağını çokta daha hızlı biliyorum fakat arkadaşın botu bana göre 4 kat seri atak yapıyor. ayararda yanlışlık yapmış olabilir miyim? acil destek  (mage atak hızlı 950-1150 arasında bu sorunlar oluyor)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bot ismi vermeden devam edeyim arkadaşımda farklı bir koxp var. Ben speedy bot'un atağını çokta daha hızlı biliyorum fakat arkadaşın botu bana göre 4 kat seri atak yapıyor. ayararda yanlışlık yapmış olabilir miyim? acil destek  (mage atak hızlı 950-1150 arasında bu sorunlar oluyor)

o botu bılıyorum hızları cok farketmıyor bana göre cunku ıkısınıde denedım sadece mob secme hızı bıraz daha serı bakın atak degıl mob secme hızı !! ayrıca bot stabıl bıle degıl buraya kötulemek veya yalakalık yapmaya calısmıyorum deneyıp pısman olan bı kardesın olarak yazıyorum atak hızında oraya baglı kalma 900 den basla kendın dene maradondakı korkuluklarda en verımlı atak hızını deneyıp gör 850 lelere kadar ınebılırsın lag vs yoksa 1050 nın ustune cıkma ama onun dısında mage kasıyorum suan 50 kusur oldu atak hızından memnunum 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...