Jump to content
  • Kaydol

Steamko Koxp HATALAR Konu açtım banlanacağım dair tehdit aldım Devilden !


eLyIsComeBackBaby
 Share

Önerilen Mesajlar

15Günlük aldım bot'u sürekli hatalar veriyordu genel olarak hataları söyledim özel mesaj aldım DevilCraftyden eğer yalan hatalardan bahsedersem banlanacağıma dair ve aldığımın 2. günüydü botu kullanmayı bıraktım bugün tekrar açayım dedim güncellenmiş güncelledim 2dakika oyunda duramadan aldığım hatalar büyük ihtimalle banlanıcam ama konuyu açınca konunun SS de alıcam bunlar hataların sadece 2si. Güzelce konu açıyoruz tehdit alıyoruz böyle hataları dile getirelim o zaman.

[url=http://hizliresim.com/0nGJJY]0nGJJY.png[/url]

 

[url=http://hizliresim.com/JAObb5]JAObb5.png[/url]

 

 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardeş moderatör falan değilim yanlış anlama ama ayıp yapıyosunuz bu koxpu microsoft çıkarmıyo ki her sürümde stabil çalışacak diye garantisi yok benim wndows 8.1 kuruluydu açılmadı bile bende format attık 7 ultimate kurduk akşam 7 de bıraktım öğlen 12 de geldim hala kasıyodu char senin sorunun büyük ihtimal pc'den kaynaklı biraz çabalayın be kardeşim bu adamlar ceo falan değil şikayet etsen kim kovacak devili aktayı burdan en kötü başka koxp kullanırsın olur biter 3 kuruş için kendinizi üzdüğünüze değmez

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Güzel kardeşim ben ilk konumda düzgünce sorunları anlattım bu bu sorunlar var ve önerilerimi de dile getirdim aradan 1saat geçti konum kaldırılmış ve DEVİLCRAFTY den özel mesaj vardı mesajda şunu diyordu ; Eğer yalan yanlış konular açıp insanları kandırmaya çalışırsanız banlanıcaksınız bir daha olmasın eğer olursa banlanırsın ! diyerek beni tehdit etti ki ben sadece olan sorunlarımı dile getirdim. Şuan da dile getirdim ve geçen gün ki Güncellemede saatlerce koxp açık değildi süre gitti , Taşıma işlemi vardı süre gitti bunları dile getirmem koxp sahiplerini kızdırdı. Ben sadece sorunuma çözüm bulmalarını istiyorum çok iyi anlamam bilgisayardan ben sorunları SS olarak attım ki yardımcı olsunlar diye.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

devilin sert çıkışlari herkezin malumu bu konuda biraz kendini dizginlemeli ve daha profesyonel olmali bencede boyle bişi yazdiysa hatalidir,, lakin kullanıcı kaynakli problemleri kullanıcılar eyvah yandık bittik öldük olarak acıyorlar saga sola buda yanlıs mesela suanda cıkan son surum benım evdeki 1 pcde calısırken dıgerınde calısmıyor calısmayanında gıttın eskı surumu tekrar ındırdım kullanıyorum netıcede botta bı aksama yok once kendınız cozum bulmaya calısın farklı yollar deneyın adamların yaptıgı iş zaten sistem üzerindeki acıklardan fayadalanarak sistem üzerinde oynama yapma oyun sirketidede bu acıkları sureklı olaraktan yamıyor adamlarda delmeye calısıyor netıcede bu arada işin özü bir hack durumu söz konusu 4x4 luk performans beklemeyin server gitmediği veya sunucu problemi olmadiği sürece hatalar %99 kullanici kaynaklidir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Ulan yalanını siktirtme bana ne zaman öyle bir şey demişim, insanı deli etmeyin karalamak istiyorsanız yanlış yerdesiniz, şuna bak ya hatalardan bahsedilmesini istemesem konuları siler üstüne cevaplamam tek başlık altında ki en büyük hata senin bilgisizliğin kaybol şimdi başka yerde karalamanı yap sıkıntın ne ise artık

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Otomatik Mesajdır.

 

Bu konu yanlış yere veya forum kurallarına uygunsuz şekilde açıldığı için [url='http://devilcrafty.net/index.php?showforum=116']SpeedyBot SteamKO[/url] bölümünden "[url='http://devilcrafty.net/index.php?showforum=7']Çöp Kutusu[/url]". bölümüne taşınmıştır.
Konu ile alakasız yerlere konu açmayınız, devamında konular onaylanmayabilir.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

×
×
  • Yeni Oluştur...