Jump to content
  • Kaydol

Rpr giderken can basma..

Red026
 Share

Önerilen Mesajlar

Harpy dönüyorum ve rpr giderken her seferinde can basmadığı için ölüyorum karakterim priesst rpr giderken cure kaçırıyor ve kendini heallemiyor o yüzden bu gun 4 kez yattım. Lütfen rpr giderken oto ts ve oto heal aktif olsun.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

benim için çok kötü her rpr de ölüyorum harpylerin blaze skilli yüzünden slota geri dönene kadar 10 10 azalıyor canım yarı yolda ya da townun ortasında ölüyorum. Ya rprde can potu bassın ya pri can skilli bassın ya da town atmadan evvel pri cure bassın yoksa ölüyorum. Bot yetkilileri yardım lütfen.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bu sorunu not aldım bir sonraki versiyonda pot ve mana basma aktif olacak rpr gidip gelirken

hocam sadece pot olayı priestler için sıkıntı olur ekstra olarak can potu yükü olur. onun yerine bot SınıfBul="Priest" ise skill basımını durdurmasa çok faydalı olur eskiden durum priestler için gayet iyiydi. ve bu düzeltme bir an önce gelirse çok iyi olur çünkü slota karakteri bırakamıyoruz her rpr bitince giderken ölüyor.

tarihinde stronger92 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="aktay28"] hocam şu rpr giderken skill basmama durumuna yapabileceğiniz en kısa sürede biran önce çözüm getirseniz çok güzel olur. Çünkü priestleri slota koyamıyoruz slottan rpr ye gidene kadar heal atmamaktan ölüyorlar. Biliyorum sürekli güncelleme olmaması için topluyorsunuz sorunları toplu bir güncelleme yapmayı düşünüyorsunuz ama bu kritik bir durum.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 2 weeks later...
Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...