Jump to content
  • Kaydol

ve ban geldi

yarımbeyin
 Share

Önerilen Mesajlar

bugün 10 kere koxp ile yakalandık çok şükür.  oyunda olmadığım koxp yapmadığım saatte     

Blocked for 3rd party tool in game by operator.

şu sebeple ban yedim. 4 kere kxp güncellendi bir günde gm ye yakalanma değil oyunun kendisine yakalandık kxp sayesinde 150 lira çöp oldu. varmı böyle mağduriyet yaşayan

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

walla bende sorun yok kardeşlerim

şikayet falan olduğunda video falan ban yiyorsunuzdur.4

göreve slota  gelenlere müsade  edin. sorun olmaz.

Kardeşim görev olayında haklısın hatta ben devamlı sorarım göreviniz var mı diye varsa ya atack keserim ya da partiye alırım yardım ederim.. ama ben towndayken yada slota giderken yakalanıyorum bazen koxp açıkken bazende kapalıyken

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

bugün 10 kere koxp ile yakalandık çok şükür.  oyunda olmadığım koxp yapmadığım saatte     

Blocked for 3rd party tool in game by operator.

şu sebeple ban yedim. 4 kere kxp güncellendi bir günde gm ye yakalanma değil oyunun kendisine yakalandık kxp sayesinde 150 lira çöp oldu. varmı böyle mağduriyet yaşayan

Daha önce benim başıma gelmişti Bende 10-12 kez yakalanmıştım ama ban değil hapis e atmıştı.   .  Koxpla oyuna girip sürekli  gözlüklüye yakalanırsan . Yada sorry ... diye başlayan hataya yakalanırsan oyun seni hapse de atabiliyor. Herhalde xincode bu hataların logunu tutuyor bilgisayarımızda. Ve belli bir sayının üzerinde bu olay tekrar ederse hapis yada ban diye düşünüyorum.  Bu nedenle ben  oyunu C: ye kurup  Toolwise Time freeze (deep freeze benzeri ücretsiz program) kurdum.  C yi korumaya aldım. Speedy i D ye yükledim. Yakalandığım zaman bilgisayarı resetliyorum eski haline dönüyor. Haftada  bir korumayı kaldırıp Knightonline a yasal giriyorum. Hem steam güncellemelerini yapıyor hemde knight. Sonra tekrar programı aktif edip speedy i açıyorum.  Sizlerede tavsiye ederim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

hem ayranınız dökülmesin hemde götünüz sikilmesin istiyosunuz ama işler öyle değil gençler.

gm tarafından oyun-içi banlandınız diyor bu arada mesajda.

ben koxpu güncelleme vermeden 100 defa deniyorum bunun 5-10 tanesindede yakalanıyor açtığım bazı araçlar yüzünden benim charlarım neden banlanmıyor?

tarihinde aktay28 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...