Jump to content
  • Kaydol

Hapse neden atar?

smlcan
 Share

Önerilen Mesajlar

Dağa çıkınca genellikle town'a atar seni, Koxper partyde bulunduğun için hapise düşebilirsin veya diğer kullanıcılara koxp kullanarak engel oluyorsan ban yersin fakat aksine uyarı olarak hapise düşebilirsin başka nedenleri nedir bilemem fakat her zaman kurallara uyduklarını sanmıyorum gmlerin

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

valla ben bir kere hapse düştüm onda da monster stoneda dağ taş gidiyordum :D arkadaşda bi kere pazarda düştü.

tahminim hapis sebepleri, 

1-dağ taş gitmek,

2-bir şekilde incelemeler sonucu illegal birşey yaptığın belirlenip suçüstü yapılamadığı için ban yerine hapise atmaları.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dağa çıkınca genellikle town'a atar seni, Koxper partyde bulunduğun için hapise düşebilirsin veya diğer kullanıcılara koxp kullanarak engel oluyorsan ban yersin fakat aksine uyarı olarak hapise düşebilirsin başka nedenleri nedir bilemem fakat her zaman kurallara uyduklarını sanmıyorum gmlerin

Aynen ağa 2 gün önce dağa cıkınca town a atmıstı.Acaba onun cezası mı şimdiki.Yanımda kozper var baktım devam ediyor adam.Sadece beni atmıs galiba o günkü nün cezası...Bi dahakine normal oynasam fişlenmiş felan olabilir miyim tekrar bi ceza gelir mi?

tarihinde smlcan tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Aynen ağa 2 gün önce dağa cıkınca town a atmıstı.Acaba onun cezası mı şimdiki.Yanımda kozper var baktım devam ediyor adam.Sadece beni atmıs galiba o günkü nün cezası...Bi dahakine normal oynasam fişlenmiş felan olabilir miyim tekrar bi ceza gelir mi?

saçma sapan serifler var durduk yere atıolar hapse :) Msn koxp tan girdim varmı ötesi gelmiş pm atmıs cvp gelmeyince direk  hapis ban atmadğına sükrediyorum: D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...