Jump to content
  • Kaydol

Multi abi multi

tugrulserhat
 Share

Önerilen Mesajlar

@[member="DEVILCRAFT"] Abi şu multiyi getirin artık piyasanın tek ve en iyi botusunuz multi de yaptınız mı bütün pazarı elinize alırsınız eminim bundan bak. Kobotmuş koleymiş atak sistemleri hep kötü tek artısı multi. Sizin de tek eksiğiniz multi. Bunu yapın aylığına 100 lira fiyat koyun köşeyi de dönersiniz çok da güzel bir multili botumuz da olur biz de rahat ederiz siz de. Biliyorum her seferinde söylüyorsunuz üzerinde çalıştığınızı ama biraz daha gayret be abi ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aylık 100 lıra falan olmasın ya :S ne demek 100 lıra şeçenek olsun multı ıstemeyenler var , tek çar ıcınde alternatıf olsun öultı cıkcaksada , ben multı botu bı dunya para vermek ıstemıyorum speddy ı ucuz ve tek çar oldugu ıcın alıyorum zaten 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben multinin gelmemesinden yanayım tamam koxp kulllanıyoruz ama bokunu çıkarmayalım diye düşünüyorum oyunun içine ederiz yoksa oyunu bırakan sayısı azaldıkça ne kastığınız gb para eder nede çar dizdikten sonra attığınızz pk dan zevk alırsınız

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Multi'de ban yemelerinin sebebi TREN yapmalarıdır arkadaşlar yoksa 1 pc 2 farklı proxy'den giriş yaparsanız bir sıkıntı olmaz Multi dediğiniz gibi göreceli GB fiyatları düşmekte multi olursa daha'da düşeceği aşikar(Gerçi Kole VE KObotçular zaten abarttı)

@[member="DEVILCRAFT"] @[member="aktay28"] bu konuda zaten çalışıyorlar 1 haftaya sonuç alcaklarına inanıyorum ben :) 2 Farklı seçenek olayınıda düşüneceklerdir + Multi olduğu için bir zam geleceğini sanmam bota

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben multının gelmemesı taraftarıyım ama hayırlısı ne dıyelım :)

açıkcası bende multi gelsin diye istiyordum sırf 2. karakterle pazar falan yaparım diye sonra çitinciler, trenler, cz yi esir alanlar sağolsun piyasayı folloş etti ee gmlerde buna dur demek için piyasaya düştü artık farmcılarada göz açtırmıyorlar. Açıkcası bende 3. karakteride banlatınca multi gelmemesi taraftarı olmaya başladım, ne güzel gm ler gaza gelmediği zamanlarda azar azar ağrısız başımız gelirimiz vardı :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="stronger92"] şuan o istediğini yapabilirsin, server1 de kasarken server2de pazara bırakabilirsin götü toparlayıp zaman ayırırsak video gelecek onun için  :doge:

Farm yaptığımız chardan pazar charına item/para aktarabilsek 2li multi de çok iş görecektir, yakın zamanda 2 charı da aynı servera sokmak mümkün mü yoksa çalıştığınız yöntem farklı serverlar olarak mı devam edecek?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="stronger92"] şuan o istediğini yapabilirsin, server1 de kasarken server2de pazara bırakabilirsin götü toparlayıp zaman ayırırsak video gelecek onun için  :doge:

aynen ekstradan proxy ile istenilen kadar multi karakter sokulmasını yapmasanız da olur şahsi düşüncem :P hatta tüm botlarda olmasada oyunun suyu çıkmasa şu banlarda dursa :D

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

aylık 100 lıra falan olmasın ya :S ne demek 100 lıra şeçenek olsun multı ıstemeyenler var , tek çar ıcınde alternatıf olsun öultı cıkcaksada , ben multı botu bı dunya para vermek ıstemıyorum speddy ı ucuz ve tek çar oldugu ıcın alıyorum zaten 

al geldı multı kardessım  sana aylık 100 lıra artık :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Proxy işini zaten kendiniz halledersiniz multi geldiğinde şuan sadece sabırlı olmanız gerek

Şuanda açık hesap bulunmakta ikinci bir hesap için proxy kullandığımda diğer char dc oluyor yani neti kesiyor 1 snliğine ne yapmamız gerekir. 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bişey yapamazsın Proxy dediğimiz PC'ye kurduğumuz proxy programları değil haftalık 2-3 liraya satılan statik ip'ler

Bota Proxy seçeneği geldiğinde proxy adresini oraya yazıp başka bir yerden giriyormuş gibi 2. acc ni sokabiliceksin

Şu an Multi kullanmak istiyorum ve düşük bütçeli olsun dersen acc'nin birine Bronze Pre çekmekten başka bi sçeneğin yok @[member="Kapadox"]

tarihinde AnzavuR tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="AnzavuR"] adlı üyemizin söylediği gibi 2. hesabınıza en azından Bronze Premium almanız gerekmekte.Ayrıca multi üzerinde çalışmalar devam ediyor ve yakında videosu da gelecek.

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="AnzavuR"] adlı üyemizin söylediği gibi 2. hesabınıza en azından Bronze Premium almanız gerekmekte.Ayrıca multi üzerinde çalışmalar devam ediyo ve yakında videosu da gelecek.

Şu an evde 2 pc var. Kardeşimin kullandığında bronze var ve oyunda şu an. (Kardeşimde koxp yok, legal)
Bende ise koxp var fakat hiç pre yok.
Bizim multi açabilmemiz için bende hem bronze hem de koxp mu olması lazım?
çünkü bugün denedim error in selected server hatası aldım. Nasıl bir yol izlemem lazım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Şu an evde 2 pc var. Kardeşimin kullandığında bronze var ve oyunda şu an. (Kardeşimde koxp yok, legal)
Bende ise koxp var fakat hiç pre yok.
Bizim multi açabilmemiz için bende hem bronze hem de koxp mu olması lazım?
çünkü bugün denedim error in selected server hatası aldım. Nasıl bir yol izlemem lazım

Sana ait bilgisayardan iki hesapla giriş yapman gerekiyor, multi girebilmek için.Onun dışında ilk premiumsuz hesapla girmen gerekiyor, ardından 2. bilgisayardan premiumlu hesabı oyuna sokabilirsin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...