Jump to content
  • Kaydol

Multi açmanın herhangibir yolu? botsuzda olur.

Radef
 Share

Önerilen Mesajlar

speedy kullanıcısıyım,biliyorum multi ayarlamaya çalışıyorlar. fakat herhangibir bir baska yolu varmı,illa botla girmesine gerek yok. sadece pazar kurmak için 2. hesabımla oyuna giriş yapmak istiyorum.. Çok lazım yardımcı olursanız sevinirim.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

kardes
1-vmware 10 indiriyorsun bir yerden kuruyorsun (12 olmaz onun çalıştırdığı bir servis x3 tarafından yakalanıyor)

2-xp kuruyorsun ve rami 750mb yapıyorsun

3-regedit giriyorsun kardesim arama kısmından ven değil de sen direk DriverDesc ara enterla çıkan sonucu f3 tuşuyla geç geç ve ekran kartı için olanı bul (açıklamada yazar vmware virtual display driver mı ne öyle bişey) bunu açıyosun ve yazan o yazıyı ATI/NVIDIA SVGA II olarak değiştiriyorsun. 

Bunları yaptıktan sonra oyun çalışır ama çok donar farm falan yapamazsın sadece pazarda durur ve bir tüyo daha pazar kurup clientin üst tarafa sağ tıklayıp normal pcden istediğini yapabilirsin işlemci en fazla %5 falan yer.

Devilcraft anlatımda istediğiniz bişey yapın demiş ekran kartını ama benim dediğimi yap sen steamko da istediğini yapamıyorsun pvp serverlarda oluyor o steamkoda ati/nvidia yapman lazım

edit: devilcraft ın anlatımda her seferinde çalıştıracaksın bat dosyasını demiş benimkini 1 kere yapıyorsun bir daha bişey yapmana gerek olmuyor

edit2: xp kur oyunu kur oyunu açmaya çalış sonra regediti yap çünkü oyunu açmadan o reg kayıtları olmuyor heralde ben bulamamıştım

tarihinde tugrulserhat tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

• 4 weeks later...

speedyi veya herhangi başka bir botu kullanan varmı bu şekilde ? gireceğim 2 hesaptada premium var sıkıntı olmıycak girmem için.ama ban riski açısından 2 hesaptanda olurum diye denemedim hiç.girebilen ve kullanan varsa aktarabilirmi deneyimlerini ? @[member="blakesshman"]

tarihinde SweetS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

speedyi veya herhangi başka bir botu kullanan varmı bu şekilde ? gireceğim 2 hesaptada premium var sıkıntı olmıycak girmem için.ama ban riski açısından 2 hesaptanda olurum diye denemedim hiç.girebilen ve kullanan varsa aktarabilirmi deneyimlerini ? @[member="blakesshman"]

giriliyor + ban riskide %10 birşey tek sorun kasma problemi var.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyuna hiçbir şekilde müdahale etmiycem yani kasma konusunda ellemediğim müdahale etmediğim sürece istediği kadar kassın yeterki koxpun komutlarını yapsın.koxp ayarlı sadece açık kalsın yeter. nasıl mümkün vaktin  varsa paylaşabilirmisin ? birde ek olarak win7 64bit kullanıcısıyım 4gb ram var bunlarla mümkünmüdür ? @[member="PORSCHE"]

tarihinde SweetS tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

oyuna hiçbir şekilde müdahale etmiycem yani kasma konusunda ellemediğim müdahale etmediğim sürece istediği kadar kassın yeterki koxpun komutlarını yapsın.koxp ayarlı sadece açık kalsın yeter. nasıl mümkün vaktin  varsa paylaşabilirmisin ? birde ek olarak win7 64bit kullanıcısıyım 4gb ram var bunlarla mümkünmüdür ? @[member="PORSCHE"]

vmworkstation ile açabilirsin bunun hakkında konu açacağım.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...