Jump to content
  • Kaydol

speedy bot kullanıcısı olarak

nejatxx
 Share

Önerilen Mesajlar

arkadaşlar apede bir adamla tanıştım. adamda nası bi bot varsa adam apede kasarsen ben moradona gidiorm adam sw yazıorm sw atıyor cz de cc yazıyorm cure atıyor Gm nin nerde olgununu kordinatlarına kadar gösteriyor slota yaklaşınca charı dc yap die seçenek varmış. multi açıyormuş 8 den fazla 1 pc de Bu nasıl bir bot dur speedy bot olarak bu özellikleri siz neden koyamıyorsunz bota koyabliyorsanız koyun parası neyse alalım preli char var  banlacaz die 3 bucuk atıyorm adamların elinde eagle eye ler kxpla kasıolar apede

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="nejatxx"] bak her özelliğinden bihaber olarak yazmışsın, varmış, açıyormuş gibi öncellikle skillerde range kontrolu var öyle ebesinin nikahından skill atamıyorsun, in-out paketlerinden gm olduğunu anlayabildiğimiz o ufak bilgi kaldırılalı uzun zaman oldu ( olsa zaten kimse ban yemezdi kolay kolay ) kısacası dolandırıcılara dikkat edin.

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="nejatxx"] bak her özelliğinden bihaber olarak yazmışsın, varmış, açıyormuş gibi öncellikle skillerde range kontrolu var öyle ebesinin nikahından skill atamıyorsun, in-out paketlerinden gm olduğunu anlayabildiğimiz o ufak bilgi kaldırılalı uzun zaman oldu ( olsa zaten kimse ban yemezdi kolay kolay ) kısacası dolandırıcılara dikkat edin.

gm korninatları fln bilmiyorum ama ebesinn nikahından skill atması doğru cünkü denedim moradona gidip sw yazdm pm sine anında sw geldi baskası atmş olamaz cunkü etrafımda kimse yokdu mal gibi townda direk sw yazmadm biraz boş yyere gittm de yazdm yani orda baskası olupda bana sw vermesi imkansız hadi baskası verdi diyelim benm bekleme zamanımla sw yazar yazmaz sw atılması onu baska chardan verse bile ayarlayamaz o anı 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

her özelligini bi haber olarak yazmışsn demişsn adama dedm senn apede ne işin var diğer charlar eslatda gb kasıo mageler dedi satirusda gittim bakdm 8 mage koxpla çatır çatır satirus kesiyor yani adamın bi tek gm nin yerni söylemesini ispatlamadı ama işte Devil sen daha iyi bilirsin öyle şey yok diyosan yoktur ne bilim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Multi ile tren partiler var zaten bu bilindik bir şey, velhasıl uzaktan sana sw vermesinin ne yararı olacak ki bazı skillerin kontrolsuz olma olasılığı vardır fakat gereksizdir yani - atak skilli değildir yada heal anlayacağın bir önem teşkil etmiyor 

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

canım onlar özel şeyler  o koxp satılmıyor yapan adamı tanıyorum sadece belli başlı adamlara veriyor herkes kullanamaz o koxpu. yapan kişi microsoft Türkiye de çalışıyor ban yemiyor o adamlar sen merak etme :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...