Jump to content
  • Kaydol

lütfen konumu durduk yere kapatmayın

mertcan58
 Share

Önerilen Mesajlar

alt tarafta konu açtım kanıtını da göstericem ben kanıtsız konuşmam biz yalan söylemiyoruz burada fakat böyle birşey yapmanız ayıptır 2 gün gitmiş 5 gün gitmiş umrumda değil haklıysam hakkımı savunurum delillerim de buradadır

Kanıt 1: D2Gmpv.jpg

sorun kaynağını ilk bende sandım denedim defalarca fakat olmadı bunu bilgisayarcılık okuyan kuzenime sordum siteyle ilgilidir dedi kendi de denedi giremedi bu olay daha önceden fakat bu konuşma salı gününden kaldı;

m6Rpv8.png

bu da tarihinin kanıtıdır illa inanmayıp leke atacaksanız eğer açıkca skype'den video yoluyla f5 çekerek yeniden girerek gösterebilirim.

burada da bugün olan fakat inanmadığınız site giriş hatalarından 1. si ;

a3gpV2.png

sadece bu değil bu da 2. si ; PkGNyd.png

3-5 kuruş için yalan söyleyecek halde değilim maksatım hatalarınızı anlamanız, çözüm sunmaya çalışmanız veyahutta problemlerden dolayı en azından bir özür dilemeniz tersleyip konu kapatmanız değil.
bu kadar kanıt yeter inanmadığınız yerleri sorun aynı şekil cevaplayayım

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben derdimi geçtim 1 haftaya yakın süredir siteye giremiyordum sadece ben değil sorduğum 3-4 kişi de dahil girilmiyordu fakat bu konuyu çözüm bulmanız için foruma açarken bi hakaret yemediğim kaldı en azından bi özür dileseniz telafi olurdu yemişim 20 lirasını 1 haftası gitmiş 1 saati gitmiş umrumda değil önemli olan hatanızı kabul etmeniz çözüm bulmanız ve özür dilemeniz neredeyse hakaret etme seviyesine gelmeniz değil

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

ben derdimi geçtim 1 haftaya yakın süredir siteye giremiyordum sadece ben değil sorduğum 3-4 kişi de dahil girilmiyordu fakat bu konuyu çözüm bulmanız için foruma açarken bi hakaret yemediğim kaldı en azından bi özür dileseniz telafi olurdu yemişim 20 lirasını 1 haftası gitmiş 1 saati gitmiş umrumda değil önemli olan hatanızı kabul etmeniz çözüm bulmanız ve özür dilemeniz neredeyse hakaret etme seviyesine gelmeniz değil

kardeşim sitenin gitmesiyle koxpun boşa gitmesinin ne alakası var? koxplara erişim kesilmedi hiçbir zaman facebook sayfamızdan gerekli desteğide devam ettirdik ?

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu takmış site yüzünden koxpa giremiyoruz, abicim bak o id pass sorma ekranını tekrar koyarım teamviewer ile bağlanır oyuna sokarım sonra küfür ederim cidden laftan anlamayıp üstüne saçma sapan uydurma şeylerle geliyorsunuz canımı çok sıkıyorsunuz kaldıramıyorum böyle şeyleri........

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bende anlamadım tamam forum girmedi ok bu konuda burdan konu aç yüklen nasıl iş yapıyorsunuz bile diyebilirsin ama

Yok 5 günüm heba oldu 5 gündür kasamıyorum bunu kim karşılıycak gibi şeylerle gelince insan art niyet arıyor bende kullanıcıyım son 1 hafta içinde bot hiç kesilmedi

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

güzel kardeşim kaç yaşındasın ama yazmadan önce yorumları okursan daha iyi anlayacaksın

site yokken  koxpda  kimsede sorun yaşanmadı  kullanıcı olarakbende dahil

zaten verdiğin 20tl   5 günün peşinemi düştün

20 tl  en yoksa gel ben sana harçlık vereyim 

yaptığın terbiyesizlik adamlar okadar uğraşıyor ve açıklama yapıyolar.

bunu yaptıklarına dua et.

tarihinde free79 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Forum kapalıydı ama bota erişim asla ve asla kesilmedi ki zaten forumun taşınacağı günler öncesinden defalarca belirtilmişti.Foruma girememenin size yarattığı etkiyi tam olarak çözebilmiş değilim.Belirli bir süre foruma giriş yapamadığınız için kusura bakmayın ama 3-5 kuruş için yalan söyleyecek halde değilim demişsiniz.Size bir sorum olacak foruma giriş yaparak nasıl bir gelir elde ediyorsunuz cidden merak ettim doğrusu ?

tarihinde REPUBLIC tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Yahu takmış site yüzünden koxpa giremiyoruz, abicim bak o id pass sorma ekranını tekrar koyarım teamviewer ile bağlanır oyuna sokarım sonra küfür ederim cidden laftan anlamayıp üstüne saçma sapan uydurma şeylerle geliyorsunuz canımı çok sıkıyorsunuz kaldıramıyorum böyle şeyleri........

problem çözülmeseydi zaten foruma giremiyordum 6 gündür problem vardı ve dediğiniz gibi değil o size attığım 1. resimdeki kullanıcı adı şifre isteme paneli launcher'de de geliyordu keyfi gelip burda bunun davasını yapmıyorum mevzuyu anlamak istemiyorsunuz ama bende şu saatten sonra anlatmaya uğraşmıyıcam zaten gerek yok nasıl biliyorsanız öyle devam edin 

Bende anlamadım tamam forum girmedi ok bu konuda burdan konu aç yüklen nasıl iş yapıyorsunuz bile diyebilirsin ama

Yok 5 günüm heba oldu 5 gündür kasamıyorum bunu kim karşılıycak gibi şeylerle gelince insan art niyet arıyor bende kullanıcıyım son 1 hafta içinde bot hiç kesilmedi

hocam benim anlatmaya çalıştığım o forumda aldığım hatanın birebir'ini launcher açarken alıyordum ve ne indirme linklerine erişim sağlayabiliyordum bu hata yüzünden ne launcher açabiliyordum ben burda parasında gününde değilim normalde siteler böyle toplu problemlerde o günleri hiçe sayar ekleme yapar derdim 5 gün değil derdim var mı benden başkası var ise nasıl bir yaptırım uygulanacak vs. vs. anlatabildim mi ben burda şahsi görüş olarak açmadım bu konuyu genel olarak açtım ki koxp satın aldığım diğer arkadaşım da bu sorunu yaşadı şu an gümüşhanedeyim istanbuldaki kuzenim de aynı sorunu yaşadı anlatabiliyor muyum ben önce bilgi amaçlı açtım konuyu konuşma terslemey gelince özür davasına çevirdim size de burda 2 saat bunun açıklamasını yapıyorsam bunun için

güzel kardeşim kaç yaşındasın ama yazmadan önce yorumları okursan daha iyi anlayacaksın

site yokken  koxpda  kimsede sorun yaşanmadı  kullanıcı olarakbende dahil

zaten verdiğin 20tl   5 günün peşinemi düştün

20 tl  en yoksa gel ben sana harçlık vereyim 

yaptığın terbiyesizlik adamlar okadar uğraşıyor ve açıklama yapıyolar.

bunu yaptıklarına dua et.

ben de senin gibi arkadaşlara açıklama yapmak zorunda kalıyorum ne 20 lirasındayım ne 5 günündeyim ben konuyu açarken ki amacım bu sorun tek bende mi yoksa genele mi hitap etti veyahutta öyle birşey var ise bu mağdur olan arkadaşların günleri boşa gitmemesi içindi ne keyfi ne şahsi birşey var he gelip burda abisi tavırları koymuşsun bilmiyorum yaşın kaç büyüksündür eyvallah da gel ben sana 20 lira vereyim de boş yorum yapma biz bu foruma konu açıyorsak aklımızdaki soru işaretleri kalksın diye açmıyor muyuz zaten neyi terbiyesizlik bu git önce konuyu anla sonra gel yorum yap 7 yaşında da olsan 70 yaşında da olsan farketmez 

Forum kapalıydı ama bota erişim asla ve asla kesilmedi ki zaten forumun taşınacağı günler öncesinden defalarca belirtilmişti.Foruma girememenin size yarattığı etkiyi tam olarak çözebilmiş değilim.Belirli bir süre foruma giriş yapamadığınız için kusura bakmayın ama 3-5 kuruş için yalan söyleyecek halde değilim demişsiniz.Size bir sorum olacak foruma giriş yaparak nasıl bir gelir elde ediyorsunuz cidden merak ettim doğrusu ?

hayır anlamadığınız konu şu ne bir para umrumda ne birşey o 1. resimdeki hatanın aynısını launcher'i açtığımda da alıyordum yani bu yüzden asla bir iletişimim olmuyordu anlatabildim mi hocam forumla alakası var mıdır yok mudur bilmediğim için öğrenmeye çalışıyorum burada forumların amacı da böyle şeyleri sorarak bilgi edinmek değil mi hocam ? 

tarihinde mertcan58 tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde sana şunu anlatmaya çalışıyoruz fakat halen aynı

Şu kırmızı alan varya heh işte orası http://devilcrafty.net/steamkoxp.html sayfasına erişim sağlıyor fakat site bakımda olduğu için id-pass ekranı koymuştum siteye girmesin kimse diye. Hali ile sen koxpu açınca siteye bağlanıyor o id-pass sorma ekranı açılıyor fakat bu koxpa engelmi ? hayır. iptal edip girişini yaparsınız olay bu fakat anlamak istemiyorsun sen

post-1-0-36429800-1459464307.png

tarihinde DEVILCRAFT tarafından düzenlendi
Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Dostum ne demek istediğini anlıyorum dediğin gibi bi sıkıntı varsa gerekli yaptırımlar uygulanmalı @[member="mertcan58"]  bundan 15 gün önce bu sefer bot'un login sitesi 3-4 saatlik  çökmüştü @[member="DEVILCRAFT"] hepimize 2'şer gün eklemişti gene dediğimiz gibi herkesin girememe durumu olsaydı zaten yetkililer biz söylemeden bunu telafi ederlerdi(En azından Tecrübelerimiz o yönde)

Benim anladığım kadarıyla siz @[member="DEVILCRAFT"]'ın kimse girmesin diye yaptıgı admin paneline id şifre'nizi girdiniz baktınız girmiyor botu kapadınız ve botun çalışmadığına kanaat getirdiniz

oysa çoğu arkadaş ordan çarpıya basıp yada onu kaale alamyıp botuna giriş yaptı ve oyununa devam etti

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Bizde sana şunu anlatmaya çalışıyoruz fakat halen aynı

Şu kırmızı alan varya heh işte orası http://devilcrafty.net/steamkoxp.html sayfasına erişim sağlıyor fakat site bakımda olduğu için id-pass ekranı koymuştum siteye girmesin kimse diye. Hali ile sen koxpu açınca siteye bağlanıyor o id-pass sorma ekranı açılıyor fakat bu koxpa engelmi ? hayır. iptal edip girişini yaparsınız olay bu fakat anlamak istemiyorsun sen

post-1-0-36429800-1459464307.png

heh hocam bende tam bundan bahsediyordum sizin koyduğunuz login password ekranı nedense bende login yerini iptal ediyordu yani şöyle bir hata alıyordum;
önce login ekranını kapatınca benim botu iptal ediyordu, bu da sonrasında login girişimi kitliyordu arkadaşıma da kendime de ben aldım bunu fakat ona sordum o da öyle yanıt verince bende bunu siteye bildirme amaçlı söyledim burda yapılması gereken sadece sizin gibi böyle bir açıklamaydı demek ki sorun benden kaynaklıydı büyütmeye gerek yoktu fakat terslemelerle olay büyüdü neyse hocam yorumunuz için teşekkürler burada yoruma son nokta koyalım beni en iyi anlayan sizdiniz teşekkür ediyorum tekrardan

Dostum ne demek istediğini anlıyorum dediğin gibi bi sıkıntı varsa gerekli yaptırımlar uygulanmalı @[member="mertcan58"]  bundan 15 gün önce bu sefer bot'un login sitesi 3-4 saatlik  çökmüştü @[member="DEVILCRAFT"] hepimize 2'şer gün eklemişti gene dediğimiz gibi herkesin girememe durumu olsaydı zaten yetkililer biz söylemeden bunu telafi ederlerdi(En azından Tecrübelerimiz o yönde)

Benim anladığım kadarıyla siz @[member="DEVILCRAFT"]'ın kimse girmesin diye yaptıgı admin paneline id şifre'nizi girdiniz baktınız girmiyor botu kapadınız ve botun çalışmadığına kanaat getirdiniz

oysa çoğu arkadaş ordan çarpıya basıp yada onu kaale alamyıp botuna giriş yaptı ve oyununa devam etti

bunun gibi bir durumdu hocam benimki de buna benzer ben deneyip de denemeyip de kapattım da giremedim sanırsam client'im bozuktu zaten bunu buraya yazmamın sebebi de sorun genel mi kişisel mi onu öğrenmekti he ne olur ? 1 hafta sürem eksilmiş olur umrumda olmaz onun yerine atarım 2 aylık daha geçer keyfime bakarım ne parasal bir sıkıntım var ne başka birşey neyse lilium gerekli açıklamayı yaptı size de ilgilendiğiniz için tekrar teşekkür ederim

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

@[member="mertcan58"] Kafanda soru işareti kalmamasına sevindim @[member="DEVILCRAFT"] gerçekten elinden geldiğince herkese yardımcı olmaya çalışıyor 

Bu arada bir sorun olduğu zaman ilk ben başlıyorum burdan darlamaya Devilcraft'ı müşteri memnuniyeti olgusu benim içinde önemli yoksa :)

Yorum bağlantısı
Sitelerde Paylaş

Misafir
Bu konu kapalıdır ama konuya cevap yazmaya yetkiniz var görünüyor.
 Share

• Yeni Oluştur...